Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grande Boucle féminine / Tour Cycliste féminin
2008
(2.2)
France / 17 Ekaina - 22 Ekaina
Edition: 16 (560.1 Km)
Winner:
SOEDER Christiane
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Christiane Soeder
AUT
Diana Ziliute
LTU
Jolanta Polikeviciute
LTU
Elena Berlato
ITA
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
POOLEY Emma
2008
SOEDER Christiane
2007
COOKE Nicole
2006
COOKE Nicole
2005
DOPPMANN Priska
2003
SOMARRIBA ARROLA Joane
2002
STAHURSKAYA Zinaida
2001
SOMARRIBA ARROLA Joane
2000
SOMARRIBA ARROLA Joane
1999
ZILIUTE Diana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Montdidier
-
Drancy
19 Ekaina
/ 108.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:03:27
ZILIUTE Diana
(36.075 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
08:57:17
ZILIUTE Diana
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZILIUTE Diana
03:03:27
2.
MARKERINK Loes
00:00:00
3.
POLIKEVICIUTE Jolanta
00:00:00
4.
DRUYTS Kelly
00:00:00
5.
UNGURYTE Edita
00:00:00
6.
KUHN Bettina
00:00:00
7.
SCHNEEBERGER Jessica
00:00:00
8.
BRAAM Elisabeth
00:00:00
9.
SOMMER Fabienne
00:00:00
10.
VERBEKE Grace
00:00:00
11.
STEURS Karen
00:00:00
12.
BEYEN Ine
00:00:00
13.
DECROIX Lieselot
00:00:00
14.
RASMUSSEN Dorte Lohse
00:00:00
15.
GUNNEWIJK Loes
00:00:00
16.
SELS Loes
00:00:00
17.
STIAJKINA Tatiana
00:00:00
18.
DU TOIT Yolandi
00:00:00
19.
RODRIGUEZ GOMEZ Maria Rosario
00:00:00
20.
WYMAN Helen
00:00:00
5
Erretiratzeak
0.
BAZOURDY Elise
DNF
0.
DOLJAK HENTSCHOLEK Karen Alice
DNF
0.
GWYNNE RODRIGUEZ Consuelo
DNF
0.
RYAN Carla
DNF
0.
SCHNIDER Pascale
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika