Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route de France
2009
(2.1)
(Route de France Féminine)
France / 9 Abuztua - 14 Abuztua
Edition: 4 (528.3 Km)
Winner:
ANDERSON Kimberly
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Anderson Kimberly
USA
Lesueur Mélodie
FRA
Tweets by @LeTourFemmes
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2022
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
NEBEN Amber
2015
LONGO BORGHINI Elisa
2014
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2013
VILLUMSEN Linda Melanie
2012
STEVENS Evelyn
2010
VAN VLEUTEN Annemiek
2009
ANDERSON Kimberly
2008
KELLER Luise
2007
NEBEN Amber
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Fontenay Le Compte
-
Cholet
10 Abuztua
/ 108.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:58:24
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
03:04:25
ZILIUTE Diana
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
02:58:24
2.
GILMORE Rochelle
LBL
00:00:02
3.
ZILIUTE Diana
SAF
00:00:02
4.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:02
5.
VERBEKE Grace
LBL
00:00:02
6.
UNGURYTE Edita
USC
00:00:02
7.
GAUTARD Karine
FUT
00:00:02
8.
KOZONCHUK Oxana
MSI
00:00:02
9.
SMALL Carmen
NUSA
00:00:02
10.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
FEN
00:00:02
11.
LEMIEUX Audrey
ESG
00:00:02
12.
BACCAILLE Monia
MIC
00:00:02
13.
MACKIE Emma
LBL
00:00:02
14.
GUDERZO Tatiana
MIC
00:00:02
15.
PRESTI Gloria
MSI
00:00:02
16.
JUODVALKYTE Urte
FEN
00:00:02
17.
CROMWELL Tiffany
NAUS
00:00:02
18.
PUCINSKAITE Edita
GAU
00:00:02
19.
FERNANDES DA SOUZA Uenia
USC
00:00:02
20.
HIERCKENS Corine
FEN
00:00:02
1
Erretiratzeak
46.
GODART Suzie
FEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika