Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia
2010
(2.1)
(Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida)
Spain / 3 Martxoa - 7 Martxoa
Edition: 30 (630.4 Km)
Winner:
RABON Frantisek
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Frantisek Rabon
CZE
Graeme Brown
AUS
Lieuwe Westra
NED
Tweets by @VueltaRM
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
San Pedro del Pinatar
-
San Pedro del Pinatar
3 Martxoa
/ 166.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:15:40
HUNTER Robert
Laisterketako Liderra
:
04:15:40
HUNTER Robert
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNTER Robert
GRM
04:15:40
2.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
3.
REYNES MIMO Vicente
THR
00:00:00
4.
KLUGE Roger
MRM
00:00:00
5.
IMPEY Daryl
RSH
00:00:00
6.
JEZOWSKI Krzysztof
CCC
00:00:00
7.
GOLAS Michal
VAC
00:00:00
8.
DOWNING Russel
SKY
00:00:00
9.
SCHORN Daniel
APP
00:00:00
10.
WILKINSON Ian
EDR
00:00:00
11.
RAIMBEKOV Bolat
AST
00:00:00
12.
CABEDO CARDA Victor
00:00:00
13.
KOROLEV Egor
NRUS
00:00:00
14.
JUFRE POU Josep
AST
00:00:00
15.
ROBERTS Luke
MRM
00:00:00
16.
BLAIN Alexandre
EDR
00:00:00
17.
SHILOV Sergey
NRUS
00:00:00
18.
RUIJGH Rob
VAC
00:00:00
19.
AUGUSTYN John-Lee
SKY
00:00:00
20.
LAGUTIN Sergey
VAC
00:00:00
2
Erretiratzeak
96.
ROSSETTO Stéphane
VAC
DNS
123.
DUYN Huub
APP
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika