Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Burgos
2009
(2.HC)
Spain / 5 Augustus - 9 Augustus
Edition: 31 (641.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(3)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Serafin Martinez Acevedo
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 3 >
Burgos
-
Burgos
7 Augustus
/ 175.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:25:55
MAES Nikolas
Klassementleider
:
11:31:01
HERMANS Ben
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAES Nikolas
TSV
04:25:55
2.
MARKOV Alexei
KAT
00:00:00
3.
HERMANS Ben
TSV
00:00:00
4.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
5.
GALIMZYANOV Denis
KAT
00:00:00
6.
COOKE Baden
VAC
00:00:00
7.
CALCAGNI Patrick
BAR
00:00:00
8.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
00:00:00
9.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:00
10.
BENITEZ POMARES Javier
MCO
00:00:00
11.
PIEMONTESI Fabrice
FUJ
00:00:00
12.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
00:00:00
13.
MERLO Michele
BAR
00:00:00
14.
MOSQUERA MIGUEZ Ezequiel
XGZ
00:00:00
15.
VALLS FERRI Rafael
VMC
00:00:00
16.
LEUKEMANS Björn
VAC
00:00:00
17.
VAZQUEZ HUESO Manuel
MCO
00:00:00
18.
GALLEGO ARNAIZ Diego
VMC
00:00:00
19.
PATE Danny
GRM
00:00:00
20.
SWIFT Ben
KAT
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken