Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2009
(2.HC)
Spain / 5 Abuztua - 9 Abuztua
Edition: 31 (641.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Serafin Martinez Acevedo
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Areniscas de los Pinares
-
Lagunas de Neila
9 Abuztua
/ 155.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:52
MOSQUERA MIGUEZ Ezequiel
Laisterketako Liderra
:
15:49:33
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOSQUERA MIGUEZ Ezequiel
XGZ
04:00:52
2.
TONDO VOLPINI Xavier
ACA
00:00:06
3.
MASCIARELLI Francesco
ASA
00:00:09
4.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
00:00:09
5.
DANIELSON Tom
GRM
00:00:26
6.
SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio
BAR
00:00:32
7.
CUESTA LOPEZ DE CASTRO Iñigo
CTT
00:01:12
8.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
FUJ
00:01:14
9.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
GCE
00:01:23
10.
DEIGNAN Philip
CTT
00:01:26
11.
JUFRE POU Josep
FUJ
00:01:32
12.
ROVNY Ivan
KAT
00:01:33
13.
ARROYO DURAN David
GCE
00:01:45
14.
MELERO COCO Ivan
VMC
00:01:45
15.
VAZQUEZ HUESO Manuel
MCO
00:01:45
16.
VALLS FERRI Rafael
VMC
00:02:01
17.
PUJOL MUNOZ Oscar
CTT
00:02:01
18.
CHEULA Giampaolo
BAR
00:02:03
19.
SICARD Romain
ORB
00:02:06
20.
BOTCHAROV Alexandre
KAT
00:02:09
16
Erretiratzeak
15.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
DNF
16.
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka
EUS
DNF
47.
SWIFT Ben
KAT
DNF
48.
GALIMZYANOV Denis
KAT
DNF
52.
DEKKERS Hans
GRM
DNF
58.
VAN DER VELDE Ricardo
GRM
DNF
71.
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
BAR
DNF
76.
MERLO Michele
BAR
DNF
78.
THOMAS Geraint
BAR
DNF
87.
TRAKSEL Bobbie
VAC
DNF
91.
ANDRIOTTO Dario
ASA
DNF
95.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
DNF
98.
PIERFELICI Luca
ASA
DNF
101.
GOMEZ GOMEZ Angel
FUJ
DNF
122.
GODDAERT Kristof
TSV
DNF
133.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika