Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Monte Paschi Strade Bianche
2010
(1.1)
Italy / 6 Martxoa
Edition: 4 (190.0 Km)
Winner:
IGLINSKIY Maxim
2009
2011
Laisteketaren aurkezpena
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Maxim Iglinskiy
KAZ
1
Fans
Ruben Yaguas
Tweets by @StradeBianche
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
VAN DER POEL Mathieu
2020
VAN AERT Wout
2019
ALAPHILIPPE Julian
2018
BENOOT Tiesj
2017
KWIATKOWSKI Michal
2016
CANCELLARA Fabian
2015
STYBAR Zdenek
2014
KWIATKOWSKI Michal
2013
MOSER Moreno
Gaiole in Chianti
-
Siena
6 Martxoa
/ 190.00 kilometer / Hasiera: 10:40 / Helmuga: 15:40
Etapa irabazlea
:
04:59:48
IGLINSKIY Maxim
(38.100 km/hr)
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
IGLINSKIY Maxim
AST
04:59:48
2.
LÖFKVIST Thomas
SKY
00:00:01
3.
ROGERS Michael
THR
00:00:01
4.
POZZATO Filippo
KAT
00:00:18
5.
HESJEDAL Ryder
GRM
00:00:19
6.
GINANNI Francesco
AND
00:00:24
7.
BERTAGNOLLI Leonardo
AND
00:00:43
8.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
SKY
00:00:43
9.
GASPAROTTO Enrico
AST
00:00:49
10.
RIGHI Daniele
LAM
00:00:49
11.
CANCELLARA Fabian
SAX
00:01:19
12.
BRESCHEL Matti
SAX
00:01:41
13.
OSS Daniel
LIQ
00:01:41
14.
VAN AVERMAET Greg
OLO
00:01:41
15.
SPILAK Simon
LAM
00:01:41
16.
GARZELLI Stefano
ASA
00:01:41
17.
PAOLINI Luca
ASA
00:01:41
18.
CLARKE Simon
ISD
00:03:04
19.
PELLIZOTTI Franco
LIQ
00:03:04
20.
BAZAYEV Assan
AST
00:03:04
48
Erretiratzeak
5.
KENNAUGH Peter
SKY
DNF
8.
VIGANO Davide
SKY
DNF
11.
ANDRIOTTO Dario
ASA
DNF
22.
SMUKULIS Gatis
ALM
DNF
24.
EFIMKIN Vladimir
ALM
DNF
25.
HINAULT Sébastien
ALM
DNF
31.
SCARPONI Michele
AND
DNF
36.
PIEMONTESI Fabrice
AND
DNF
37.
RODRIGUEZ Jackson
AND
DNF
38.
MARGUTTI Damiano
AND
DNF
47.
SELVAGGI Mirko
AST
DNF
55.
STALDER Florian
BMC
DNF
56.
LOUDER Jeff
BMC
DNF
58.
MORABITO Steve
BMC
DNF
63.
HUNT Jeremy
CTT
DNF
65.
KONOVALOVAS Ignatas
CTT
DNF
66.
LANCASTER Brett
CTT
DNF
68.
REIMER Martin
CTT
DNF
72.
FARRAR Tyler
GRM
DNF
77.
VAN SUMMEREN Johan
GRM
DNF
82.
SCARSELLI Leonardo
ISD
DNF
85.
CACCIA Diego
ISD
DNF
88.
VONA Emmanuele
ISD
DNF
91.
BALLONI Alfredo
LAM
DNF
93.
BUTS Vitaliy
LAM
DNF
95.
MAGAZZINI Enrico
LAM
DNF
96.
MALORI Adriano
LAM
DNF
98.
ULISSI Diego
LAM
DNF
103.
GUARNIERI Jacopo
LIQ
DNF
105.
CIMOLAI Davide
LIQ
DNF
108.
SABATINI Fabio
LIQ
DNF
112.
ELIJZEN Michiel
OLO
DNF
113.
HOSTE Leif
OLO
DNF
114.
KAISEN Olivier
OLO
DNF
115.
LANG Sebastian
OLO
DNF
116.
LLOYD Matthew
OLO
DNF
117.
SCHEIRLINCKX Staf
OLO
DNF
121.
CAVENDISH Mark
THR
DNF
124.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
THR
DNF
127.
VAN GARDEREN Tejay
THR
DNF
134.
GALIMZYANOV Denis
KAT
DNF
137.
MCEWEN Robbie
KAT
DNF
138.
BRUTT Pavel
KAT
DNF
142.
SCHLECK Andy
SAX
DNF
143.
KLEMME Dominic
SAX
DNF
144.
COOKE Baden
SAX
DNF
145.
HOJ Frank
SAX
DNF
146.
KLOSTERGAARD LARSEN Kasper
SAX
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika