Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste International du Haut Var-matin
2015
(2.1)
(Tour du Haut Var)
France / 21 Otsaila - 22 Otsaila
Edition: 47 (359.3 Km)
Winner:
GASTAUER Ben
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gastauer Ben
LUX
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2021
BRAMBILLA Gianluca
2020
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
PINOT Thibaut
2018
HIVERT Jonathan
2017
VICHOT Arthur
2016
VICHOT Arthur
2015
GASTAUER Ben
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
VICHOT Arthur
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Draguignan
-
Draguignan
22 Otsaila
/ 194.70 kilometer / Hasiera: 11:50
Etapa irabazlea
:
05:03:06
MEZGEC Luka
Laisterketako Liderra
:
09:14:21
GASTAUER Ben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MEZGEC Luka
TGA
05:03:06
2.
GILBERT Philippe
BMC
00:00:00
3.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:00
4.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:00:00
5.
EL FARES Julien
M13
00:00:00
6.
BOOKWALTER Brent
BMC
00:00:00
7.
HIVERT Jonathan
BSE
00:00:00
8.
MOLARD Rudy
COF
00:00:00
9.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
00:00:00
10.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:00:00
11.
REBELLIN Davide
CCC
00:00:00
12.
PACHER Quentin
ADT
00:00:00
13.
DELFOSSE Sébastien
WBC
00:00:00
14.
BAGOT Yohan
COF
00:00:00
15.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BMC
00:00:00
16.
DUCHESNE Antoine
EUC
00:00:00
17.
GASTAUER Ben
ALM
00:00:00
18.
LOUBET Julien
M13
00:00:00
19.
ROSSKOPF Joey
BMC
00:00:00
20.
VIMPERE Théo
AUB
00:00:00
39
Erretiratzeak
28.
ZABEL Rick
BMC
DNS
48.
FUMEAUX Jonathan
IAM
DNF
55.
CHENG Ji
TGA
DNF
65.
MARTINEZ Yannick
EUC
DNF
67.
PICHOT Alexandre
EUC
DNS
72.
CHETOUT Loïc
COF
DNF
76.
ROSSETTO Stéphane
COF
DNF
92.
GATTO Oscar
AND
DNF
98.
TABORRE Fabio
AND
DNF
105.
MIHAILOV Nikolai
CCC
DNF
107.
RUTKIEWICZ Marek
CCC
DNF
108.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
DNF
111.
GERDEMANN Linus
CLT
DNS
112.
WEGMANN Fabian
CLT
DNS
113.
LARSSON Gustav Erik
CLT
DNS
114.
LEMARCHAND Romain
CLT
DNS
115.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
CLT
DNS
116.
VINTHER Troels Ronning
CLT
DNS
117.
REIHS Michael
CLT
DNS
118.
MORTENSEN Martin
CLT
DNS
126.
SAINT MARTIN Clément
M13
DNF
143.
BOUVRY Dieter
RLM
DNF
144.
KOWALSKI Rudy
RLM
DNF
152.
SINNER Benoit
ADT
DNF
164.
WERTZ Thomas
WBC
DNF
171.
DE ROOZE Niels
VER
DNF
172.
VAUBOURZEIX Thomas
VER
DNF
173.
JULES Justin
VER
DNF
174.
FINDERS Dirk
VER
DNF
175.
CAMMAERTS Edwig
VER
DNF
177.
GARDEYN Gorik
VER
DNF
178.
RULLIERE Melvin
VER
DNF
185.
PARDINI Olivier
WIL
DNF
191.
GARCIA Damien
FRB
DNF
193.
HAUGEN Henrik Steen
FRB
DNF
194.
BREIVOLD Jon Saeveras
FRB
DNF
195.
EVENSEN Henrik
FRB
DNF
197.
TANDREVOLD Halvor Landmark
FRB
DNF
198.
KRISTOFFERSEN Anders
FRB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika