Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route de France
2016
(2.1)
(Route de France Féminine)
France / 7 Abuztua - 14 Abuztua
Edition: 10 (724.8 Km)
Winner:
NEBEN Amber
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Amber Neben
USA
Tweets by @LeTourFemmes
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2022
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
NEBEN Amber
2015
LONGO BORGHINI Elisa
2014
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2013
VILLUMSEN Linda Melanie
2012
STEVENS Evelyn
2010
VAN VLEUTEN Annemiek
2009
ANDERSON Kimberly
2008
KELLER Luise
2007
NEBEN Amber
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Lutterbach
-
Guebwiller
14 Abuztua
/ 113.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:48:55
FOURNIER Roxane
Laisterketako Liderra
:
18:43:32
NEBEN Amber
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FOURNIER Roxane
FUT
02:48:55
2.
BERTIZZOLO Sofia
ASA
00:00:00
3.
STIJNS Kyara
TLP
00:00:00
4.
VIECELI Lara
ISG
00:00:00
5.
RADOTIC Mia
BTC
00:00:00
6.
ROY Sarah
GEW
00:00:00
7.
LAMBOLEY Soline
NFRA
00:00:00
8.
ALBRECHT Lex
BPK
00:00:00
9.
RIJFF Anouk
LBL
00:00:00
10.
SANGUINETI Ilaria
BPK
00:00:00
11.
ENSING Janneke
PHV
00:00:00
12.
MANLY Alexandra
GEW
00:00:00
13.
BEGGIN Sofia
ASA
00:00:00
14.
BUJAK Eugenia
BTC
00:00:00
15.
GONZALEZ BLANCO Lucia
LTK
00:00:00
16.
HOSKING Chloe
WHT
00:00:00
17.
SLIK Rozanne
TLP
00:00:00
18.
BRAVARD Charlotte
FUT
00:00:00
19.
SICOT Marion
NFRA
00:00:00
20.
MERINO CORTAZAR Eider
LTK
00:00:00
7
Erretiratzeak
53.
DECROIX Lieselot
LBL
DNF
66.
FRAIEGARI Giorgia
BPK
DNF
94.
ERAUD Séverine
FUT
DNF
101.
VAN DEN BOS Jip
PHV
DNF
124.
STRICKER Anna Zita Maria
ISG
DNF
132.
ROCHEDY Emilie
NFRA
DNF
134.
SACHET Iris
NFRA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika