Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro d'Italia Internazionale Femminile
2018
(2.WWT)
(Giro Rosa)
Italy / 6 Uztaila - 15 Uztaila
Edition: 29 (970.3 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
1
Fans
andré strooper
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 6 >
Sovico
-
Gerola Alta
11 Uztaila
/ 114.10 kilometer / Hasiera: 12:15 / Helmuga: 15:10
Etapa irabazlea
:
02:57:49
SPRATT Amanda
Laisterketako Liderra
:
15:38:44
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
MTS
02:57:49
2.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
02:58:18
3.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
02:58:20
4.
GUARNIER Megan
DLT
02:58:21
5.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
02:58:21
6.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
MOV
02:58:21
7.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
02:58:23
8.
STULTIENS Sabrina
WAD
02:58:24
9.
BRAND Lucinda
SUN
02:58:24
10.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
CBT
02:58:24
11.
MERINO CORTAZAR Eider
MOV
02:58:24
12.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
02:59:26
13.
PALADIN Asja
VAL
02:59:26
14.
MAGNALDI Erica
BPK
02:59:26
15.
HAMMES Kathrin
DRP
02:59:26
16.
VYSOTSKA Yevgenia
MIC
02:59:30
17.
WINDER Ruth
SUN
02:59:38
18.
QUAGLIOTTO Nadia
TOP
02:59:38
19.
KIRCHMANN Leah
SUN
02:59:58
20.
PALADIN Soraya
ALE
03:00:35
7
Erretiratzeak
17.
VEKEMANS Anisha
ALE
DNF
35.
ALZINI Martina
ASA
DNS
72.
BARNES Hannah
CSR
DNF
91.
FERNANDES SILVA Clemilda
CZF
DNF
101.
STEPHENS Lauren
CPC
DNS
151.
BALDUCCI Francesca
MIC
DNF
216.
CONSONNI Chiara
VAL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika