Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2018
(2.1)
France / 3 Apirila - 6 Apirila
Edition: 66 (760.2 Km)
Winner:
MARTIN Guillaume
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Guillaume Martin
FRA
Tweets by @circuitcycliste
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Abbaye Royale de l’Epau
-
Pré-en-Pail-Saint-Samson
5 Apirila
/ 199.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:25:01
MARTIN Guillaume
Laisterketako Liderra
:
14:51:36
MARTIN Guillaume
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARTIN Guillaume
WGG
05:25:01
2.
MEURISSE Xandro
WGG
05:25:13
3.
VENDRAME Andrea
ANS
05:25:25
4.
VENTURINI Clément
ALM
05:25:25
5.
CALMEJANE Lilian
TDE
05:25:25
6.
PACHER Quentin
VCC
05:25:25
7.
DEGAND Thomas
WGG
05:25:25
8.
LADAGNOUS Matthieu
GFC
05:25:25
9.
ROLLAND Pierre
EFD
05:25:25
10.
FINETTO Mauro
DMP
05:25:25
11.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
MZN
05:25:25
12.
DELTOMBE Kevin
SVB
05:25:25
13.
SIMON Julien
COF
05:25:25
14.
PICHON Laurent
FST
05:25:25
15.
RIESEBEEK Oscar
RNL
05:25:25
16.
SPRENGERS Thomas
SVB
05:25:25
17.
DELAPLACE Anthony
FST
05:25:25
18.
COMBAUD Romain
DMP
05:25:25
19.
JAUREGUI Quentin
ALM
05:25:25
20.
BIDARD François
ALM
05:25:25
3
Erretiratzeak
35.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EFD
DNF
112.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
114.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika