Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2018
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 13 Iraila - 18 Iraila
Edition: 16 (680.3 Km)
Winner:
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Katarzyna Niewiadoma
POL
Tweets by @tcfia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Grandrieu
-
Mont-Lozere
16 Iraila
/ 139.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:12:06
NIEWIADOMA Katarzyna
Laisterketako Liderra
:
14:25:32
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
04:12:06
2.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
NESP
04:12:09
3.
HALL Katie
NUSA
04:12:15
4.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
04:12:19
5.
WINDER Ruth
NUSA
04:12:24
6.
POIDEVIN Sara
RLW
04:12:24
7.
MAGNALDI Erica
BPK
04:12:24
8.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
04:12:24
9.
NILSSON Hanna
BTC
04:12:32
10.
MERINO CORTAZAR Eider
NESP
04:12:32
11.
SHEKEL Olga
NUKR
04:12:40
12.
DE VUYST Sofie
NBEL
04:12:42
13.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
04:12:46
14.
AALERUD Katrine
NNOR
04:12:53
15.
CHAPMAN Brodie
TIB
04:13:05
16.
VAN DE VELDE Julie
NBEL
04:13:12
17.
HAMMES Kathrin
NGER
04:14:14
18.
RIABCHENKO Tetyana
NUKR
04:16:56
19.
GUILMAN Victorie
FDJ
04:17:01
20.
VOLLERING Demi
ESWA
04:17:01
9
Erretiratzeak
6.
KRYLOVA Seda
NRUS
DNF
56.
COLE Janelle
NUSA
DNF
82.
JENAL Annina
NAUT
DNF
104.
LUCA Eva
NGER
DNF
134.
RADOTIC Mia
BTC
DNF
155.
BORGHESI Letizia
BPK
DNF
245.
KASHIKI Shoko
ILU
DNF
264.
OLSSON Sara
DNF
271.
BAZIN Marjolaine
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika