Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Arctic Race of Norway
2017
(2.HC)
Norway / 10 Augustus - 13 Augustus
Edition: 5 (687.0 Km)
Winner:
TEUNS Dylan
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Dylan Teuns
BEL
Tweets by @arcticraceofN
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
LEKNESSUND Andreas
2021
HERMANS Ben
2019
LUTSENKO Alexey
2018
CHERNETSKII Sergei
2017
TEUNS Dylan
2016
MOSCON Gianni
2015
TAARAMAE Rein
2014
KRUIJSWIJK Steven
2013
HUSHOVD Thor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Lingseidet (Lyngen Alps)
-
Finnvikdalen (Tromsø)
12 Augustus
/ 185.50 kilometer
Etappewinnaar
:
04:19:05
JENSEN August
Klassementleider
:
12:09:22
TEUNS Dylan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JENSEN August
TCO
04:19:05
2.
TEUNS Dylan
BMC
00:00:00
3.
GODON Dorian
COF
00:00:00
4.
KREDER Michel
AQB
00:00:00
5.
LIETAER Eliot
SVB
00:00:00
6.
PACHER Quentin
DMP
00:00:00
7.
TAARAMAE Rein
KAT
00:00:04
8.
NILSEN HOEM Bjørn Tore
TJI
00:00:04
9.
HAGEN Carl Fredrik
TJI
00:00:04
10.
KACZMAREK Jakub
CCC
00:00:04
11.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
00:00:04
12.
DE GENDT Aimé
SVB
00:00:04
13.
BYSTROM Sven Erik
KAT
00:00:10
14.
CLAEYS Dimitri
COF
00:00:10
15.
LUNKE Sindre Skjøstad
SUN
00:00:10
16.
KOCH Jonas
CCC
00:00:10
17.
KRISTOFF Alexander
KAT
00:00:10
18.
SAVITSKY Ivan
GAZ
00:00:16
19.
O'CONNOR Ben Alexander
DDD
00:00:16
20.
WAEYTENS Zico
SUN
00:00:16
8
Uitvallers
5.
MORKOV Michael
KAT
DNF
93.
HAGEN Krister
TCO
DNS
103.
BOU COMPANY Joan
NIP
DNF
123.
DHAENE Brecht
WGG
DNS
124.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNS
126.
STENUIT Robin
WGG
DNF
153.
ARISTI GARDOKI Mikel
DMP
DNF
181.
PORSEV Alexander
GAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken