Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine
2019
(2.1)
(Tour du Poitou Charentes et de la Vienne)
France / 27 Abuztua - 30 Abuztua
Edition: 33 (658.1 Km)
Winner:
LAPORTE Christophe
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christophe Laporte
FRA
Tweets by @TourPoitouChtes
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KÜNG Stefan
2021
SWIFT Connor
2020
DEMARE Arnaud
2019
LAPORTE Christophe
2018
DEMARE Arnaud
2017
PEDERSEN Mads
2016
CHAVANEL Sylvain
2015
MARTIN Tony
2014
CHAVANEL Sylvain
2013
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Aigre
-
Poitiers
30 Abuztua
/ 167.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:45:36
PASQUALON Andrea
Laisterketako Liderra
:
15:04:36
LAPORTE Christophe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PASQUALON Andrea
WGG
03:45:36
2.
CIMOLAI Davide
ICA
00:00:00
3.
ROUX Anthony
GFC
00:00:00
4.
BOUDAT Thomas
TDE
00:00:00
5.
MALUCELLI Matteo
CJR
00:00:00
6.
LEDANOIS Kevin
PCB
00:00:00
7.
FRAPPORTI Mattia
ANS
00:00:00
8.
ALBANESE Vincenzo
BRD
00:00:00
9.
HUREL Tony
AUB
00:00:00
10.
BARBIER Pierre
RLM
00:00:00
11.
VIEJO REDONDO José Daniel
EUS
00:00:00
12.
JERMAN Ziga
GFC
00:00:00
13.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
00:00:00
14.
JOYCE Colin
RLY
00:00:00
15.
VALLEE Boris
WGG
00:00:00
16.
WELTEN Bram
PCB
00:00:00
17.
MOLARD Rudy
GFC
00:00:00
18.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
00:00:00
19.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
W52
00:00:00
20.
BARBIN Enrico
BRD
00:00:00
7
Erretiratzeak
22.
CHETOUT Loïc
COF
DNF
24.
MATHIS Marco
COF
DNF
27.
LEYDER Pit
COF
DNF
63.
GAREL Adrien
VCB
DNF
64.
LECROQ Jérémy
VCB
DNF
155.
MALDONADO Anthony
AUB
DNF
171.
DE DECKER Alfdan
WGG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika