Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Espańol
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Czech Cycling Tour
2019
(2.1)
Czech Republic / 15 Augustus - 18 Augustus
Edition: 11 (553.8 Km)
Winner:
IMPEY Daryl
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Daryl Impey
RSA
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 2 >
Olomouc
-
Frýdek-Místek
16 Augustus
/ 186.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:29:50
ARCHBOLD Shane
Klassementleider
:
04:48:18
IMPEY Daryl
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARCHBOLD Shane
BOH
04:29:50
2.
IMPEY Daryl
MTS
04:29:50
3.
BASKA Erik
BOH
04:29:50
4.
VAN DEN BERG Marijn
MET
04:29:50
5.
SKAARSETH Anders
UXT
04:29:50
6.
STEIMLE Jannik
VBG
04:29:50
7.
PATERSKI Maciej
WIB
04:29:50
8.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
04:29:50
9.
BAJC Andi
RSW
04:29:50
10.
HAMILTON Lucas
MTS
04:29:50
11.
STÜSSI Colin
VBG
04:29:50
12.
PFINGSTEN Christoph
BOH
04:29:50
13.
NEUMAN Dominik
ELA
04:29:50
14.
MALECKI Kamil
CDT
04:29:50
15.
BOUWMANS Dylan
MET
04:29:50
16.
GABBURO Davide
THR
04:29:50
17.
HILL Ben
LGS
04:29:50
18.
DE JONGE Maarten
MTA
04:29:50
19.
VERBOOM Minne
SEG
04:29:50
20.
NAKANE Hideto
NIP
04:29:50
8
Uitvallers
62.
KIERNER Florian
RSW
DNF
87.
KUMP Marko
ADR
DNF
134.
MOLENAAR Alex
MTA
DNF
136.
OOSTRA Folkert
MTA
DNS
144.
PENG Yuan Tan
LGS
DNF
155.
STEPNIAK Grzegorz
WIB
DNF
163.
MORICZ Daniel
PNN
DNS
165.
SZABO Miklos
PNN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken