Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Czech Cycling Tour
2019
(2.1)
Czech Republic / 15 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 11 (553.8 Km)
Winner:
IMPEY Daryl
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daryl Impey
RSA
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Olomouc
-
Uničov
17 Abuztua
/ 173.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:02
DAINESE Alberto
Laisterketako Liderra
:
08:49:12
IMPEY Daryl
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DAINESE Alberto
SEG
04:01:02
2.
RAJOVIC Dusan
ADR
04:01:02
3.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
CDT
04:01:02
4.
ARCHBOLD Shane
BOH
04:01:02
5.
VAN DALEN Jason
MET
04:01:02
6.
BASKA Erik
BOH
04:01:02
7.
PACIONI Luca
THR
04:01:02
8.
VAN DEN BERG Marijn
MET
04:01:02
9.
NEUMAN Dominik
ELA
04:01:02
10.
STEIMLE Jannik
VBG
04:01:02
11.
GABBURO Davide
THR
04:01:02
12.
JANISZEWSKI Sylwester
VOS
04:01:02
13.
PLUIMERS Rick
MTA
04:01:02
14.
KULIKOV Vladislav
GAZ
04:01:02
15.
HILL Ben
LGS
04:01:02
16.
OKA Atsushi
NJPN
04:01:02
17.
IMPEY Daryl
MTS
04:01:02
18.
SKAARSETH Anders
UXT
04:01:02
19.
STOSZ Patryk
CDT
04:01:02
20.
ABRAHAMSEN Jonas
UXT
04:01:02
4
Erretiratzeak
73.
KULSET Sindre
UXT
DNF
104.
MACIEJUK Filip
LPC
DNS
195.
MASUDA Nariyuki
NJPN
DNF
196.
MATSUDA Shoi
NJPN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika