Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Estonia
2019
(2.1)
Estonia / 23 Mei - 25 Mei
(363.2 Km)
Winner:
RÄIM Mihkel
2018
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(3)
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Mihkel Räim
EST
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Vorige
0
|
1
|
2
Etappe 2 >
Tartu
-
Tartu
25 Mei
/ 172.80 kilometer
Etappewinnaar
:
04:01:53
RÄIM Mihkel
Klassementleider
:
08:31:08
RÄIM Mihkel
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RÄIM Mihkel
ICA
04:01:53
2.
PODLASKI Michal
WIB
00:00:00
3.
MAIKIN Roman
MCC
00:00:10
4.
PERON Andrea
TNN
00:00:10
5.
VAHTRA Norman
NEST
00:00:10
6.
BARTA Tomas
SKC
00:00:10
7.
PRUUS Peeter
NEST
00:00:10
8.
LASINIS Venantas
NLTU
00:00:10
9.
KALF Steven
NEST
00:00:10
10.
GONOV Lev
NRUS
00:00:10
11.
BOGDANOVICS Maris
NLAT
00:00:10
12.
FORSSELL Hugo
NSWE
00:00:10
13.
JUNTUNEN Antti-Jussi
NFIN
00:00:10
14.
ÄRM Rait
NEST
00:00:10
15.
HOFER Andreas
HAC
00:00:10
16.
KANEPEJS Deins
AMO
00:00:10
17.
BUDZINSKI Marcin
THU
00:00:10
18.
BERGSTRÖM FRISK Erik
NSWE
00:00:10
19.
LODERER Timon
HAC
00:00:10
20.
LINDGREN Emil
NSWE
00:00:10
19
Uitvallers
21.
MUNDAY Samuel
TNN
DNF
34.
SYRITSA Gleb
NRUS
DNF
36.
MUKHOMEDIYAROV Dmitry
NRUS
DNF
37.
SMIRNOV Ivan
NRUS
DNF
44.
RAMANAU Raman
MCC
DNF
55.
TALACKA Lukas
NLTU
DNF
57.
SIDLAUSKAS Erikas
NLTU
DNF
71.
TASKINEN Julius
NFIN
DNF
76.
UITTO Eemil
NFIN
DNF
77.
VAINIO Roope
NFIN
DNF
81.
RECKENDORFER Lukas
HAC
DNF
91.
KOSTECKI Patryk
THU
DNF
93.
DETKO Artur
THU
DNF
95.
BUDZINSKI Tomasz
THU
DNF
107.
SAGIV Guy
ICA
DNF
115.
BABOR Daniel
SKC
DNF
133.
VIVAS Federico
AMO
DNF
135.
SERGIS Kaspars
AMO
DNF
137.
KORNILOVS Vitalijs
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken