Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Estonia
2019
(2.1)
Estonia / 23 Maiatza - 25 Maiatza
(363.2 Km)
Winner:
RÄIM Mihkel
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Mihkel Räim
EST
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Etapa 2 >
Tartu
-
Tartu
25 Maiatza
/ 172.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:53
RÄIM Mihkel
Laisterketako Liderra
:
08:31:08
RÄIM Mihkel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RÄIM Mihkel
ICA
04:01:53
2.
PODLASKI Michal
WIB
00:00:00
3.
MAIKIN Roman
MCC
00:00:10
4.
PERON Andrea
TNN
00:00:10
5.
VAHTRA Norman
NEST
00:00:10
6.
BARTA Tomas
SKC
00:00:10
7.
PRUUS Peeter
NEST
00:00:10
8.
LASINIS Venantas
NLTU
00:00:10
9.
KALF Steven
NEST
00:00:10
10.
GONOV Lev
NRUS
00:00:10
11.
BOGDANOVICS Maris
NLAT
00:00:10
12.
FORSSELL Hugo
NSWE
00:00:10
13.
JUNTUNEN Antti-Jussi
NFIN
00:00:10
14.
ÄRM Rait
NEST
00:00:10
15.
HOFER Andreas
HAC
00:00:10
16.
KANEPEJS Deins
AMO
00:00:10
17.
BUDZINSKI Marcin
THU
00:00:10
18.
BERGSTRÖM FRISK Erik
NSWE
00:00:10
19.
LODERER Timon
HAC
00:00:10
20.
LINDGREN Emil
NSWE
00:00:10
19
Erretiratzeak
21.
MUNDAY Samuel
TNN
DNF
34.
SYRITSA Gleb
NRUS
DNF
36.
MUKHOMEDIYAROV Dmitry
NRUS
DNF
37.
SMIRNOV Ivan
NRUS
DNF
44.
RAMANAU Raman
MCC
DNF
55.
TALACKA Lukas
NLTU
DNF
57.
SIDLAUSKAS Erikas
NLTU
DNF
71.
TASKINEN Julius
NFIN
DNF
76.
UITTO Eemil
NFIN
DNF
77.
VAINIO Roope
NFIN
DNF
81.
RECKENDORFER Lukas
HAC
DNF
91.
KOSTECKI Patryk
THU
DNF
93.
DETKO Artur
THU
DNF
95.
BUDZINSKI Tomasz
THU
DNF
107.
SAGIV Guy
ICA
DNF
115.
BABOR Daniel
SKC
DNF
133.
VIVAS Federico
AMO
DNF
135.
SERGIS Kaspars
AMO
DNF
137.
KORNILOVS Vitalijs
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika