Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
U23 European Championship - WU
2019
(CC)
(Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU)
Netherlands / 9 Abuztua
(92.0 Km)
Winner:
PATERNOSTER Letizia
2017
2020
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Letizia Paternoster
ITA
Tweets by @UEC_cycling
Edizioak
2021
2020
2019
2017
2014
2013
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANARDI Silvia
2020
BALSAMO Elisa
2019
PATERNOSTER Letizia
2017
WIEBES Lorena
2014
STULTIENS Sabrina
2013
ZORZI Susanna
Alkmaar
-
Alkmaar
9 Abuztua
/ 92.00 kilometer / Hasiera: 12:00 / Helmuga: 15:00
Etapa irabazlea
:
02:15:00
PATERNOSTER Letizia
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PATERNOSTER Letizia
UITA
02:15:00
2.
LACH Marta
UPOL
02:15:00
3.
UNEKEN Lonneke
UNED
02:15:00
4.
MARTINS Maria
UPOR
02:15:00
5.
KOCH Franziska
UGER
02:15:01
6.
GASKJENN Ingvild
UNOR
02:15:01
7.
COPPONI Clara
UFRA
02:15:01
8.
GEORGI Pfeiffer
UGBR
02:15:02
9.
SEITZ Aline
USUI
02:15:02
10.
BALSAMO Elisa
UITA
02:15:02
11.
GROSSETETE Maëlle
UFRA
02:15:02
12.
SWINKELS Karlijn
UNED
02:15:03
13.
BOSSUYT Shari
UBEL
02:15:04
14.
CALLANDER Rhona
UGBR
02:15:04
15.
PERINOVIC Maja
UCRO
02:15:04
16.
BUYSMAN Nina
UNED
02:15:04
17.
NERLO Aurela
UPOL
02:15:05
18.
HOLDEN Elizabeth
UGBR
02:15:06
19.
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
UPOL
02:15:06
20.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
UESP
02:15:07
23
Erretiratzeak
14.
HEITZMANN Dorothea
UGER
DNF
18.
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
UDEN
DNF
19.
KIRILLOVA Polina
URUS
DNF
22.
RYTSEVA Alena
URUS
DNF
33.
BJERK Thale Kielland
UNOR
DNF
43.
RYSZ Kaja
UPOL
DNF
49.
NEUMANOVA Tereza
UCZE
DNF
51.
KULYNYCH Olha
UUKR
DNF
53.
SKORYSHCHENKO Julia
UUKR
DNF
54.
KLIACHINA Oksana
UUKR
DNF
55.
SZABO Zsofia
UHUN
DNF
56.
FISHMAN Roni
UISR
DNF
58.
HARSCH Anne-Sophie
ULUX
DNF
59.
FABER Claire
ULUX
DNF
65.
TRUYEN Marthe
UBEL
DNF
66.
BLANCO CALBET Yurani
UESP
DNF
69.
LARRARTE ARTEAGA Eukene
UESP
DNF
70.
LOPEZ GALLASTEGUI Enara
UESP
DNF
75.
KRÄHEMANN Lara
USUI
DNF
76.
MACHALKOVA Petra
USVK
DNF
77.
HRTANKOVA Julia
USVK
DNF
78.
KALM Kelly
UEST
DNF
79.
NIGUL Mathilde
UEST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika