Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2018
(2.HC)
(Tour of Utah)
United States / 6 Abuztua - 12 Abuztua
(863.0 Km)
Winner:
KUSS Sepp
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sepp Kuss
USA
Tweets by @TourofUtah
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Antelope Island
-
Layton
9 Abuztua
/ 167.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:04:47
MCCABE Travis
Laisterketako Liderra
:
11:54:24
KUSS Sepp
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCCABE Travis
UHC
04:04:47
2.
PHILIPSEN Jasper
HBA
04:04:47
3.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
04:04:47
4.
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
JBC
04:04:47
5.
CIMA Imerio
NIP
04:04:47
6.
COTÉ Pier-André
SPC
04:04:47
7.
BASSETTI Samuel
ELV
04:04:47
8.
MAGNER Tyler
RLY
04:04:47
9.
POWLESS Neilson
TLJ
04:04:47
10.
REIJNEN Kiel
TFS
04:04:47
11.
PONZI Simone
NIP
04:04:47
12.
BOOKWALTER Brent
BMC
04:04:47
13.
WILLIAMS Tyler
ICA
04:04:47
14.
KUSS Sepp
TLJ
04:04:47
15.
SÁNCHEZ VERGARA Brayan Stiven
HCA
04:04:47
16.
EASTER Griffin
3O3
04:04:47
17.
HOEHN Alex
AEV
04:04:47
18.
LEWIS Joseph
HCA
04:04:47
19.
HERNANDEZ Michael
AEV
04:04:47
20.
HAIDET Lance
AEV
04:04:47
2
Erretiratzeak
27.
OVETT Freddy
BMC
DNF
167.
FINSTERWALD Russell
BLN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika