Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2018
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 18 Martxoa - 25 Martxoa
Edition: 23 (1341.2 Km)
Winner:
OVECHKIN Artem
2017
2019
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ovechkin Artem
RUS
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Kota Bharu
-
Kuala Terengganu
20 Martxoa
/ 166.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:58:18
DE VOS Adam
Laisterketako Liderra
:
12:45:31
DE VOS Adam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DE VOS Adam
RLY
03:58:18
2.
KIM Daeyeon
KSP
03:58:31
3.
ZULKIFLIE Nik Mohd Azwan
FAR
03:58:31
4.
SWEENEY Harrison
MBE
03:58:31
5.
MANAN Anuar
FAR
03:59:37
6.
YOUNG Eric
RLY
03:59:37
7.
SALEH Mohd Harrif
TSG
03:59:37
8.
PACIONI Luca
WIL
03:59:37
9.
PAGE Dylan
TSC
03:59:37
10.
KUMP Marko
CCC
03:59:37
11.
BELLETTI Manuel
ANS
03:59:37
12.
MINALI Riccardo
AST
03:59:37
13.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
03:59:37
14.
EYOB Metkel
TSG
03:59:37
15.
HENNESSY Jacob
MBE
03:59:37
16.
GIDICH Yevgeniy
AST
03:59:37
17.
ARIFIN Muhammad Imam
KFC
03:59:37
18.
JUMARI Muhammad Elmi
NMAS
03:59:37
19.
OVECHKIN Artem
TSG
03:59:37
20.
FELIPE Marcelo
7RP
03:59:37
2
Erretiratzeak
94.
SUNDERLAND Scott
BSC
DNF
111.
CHEN Zhiwen
MSS
DSQ
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika