Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Prudential RideLondon-Surrey Classic
2019
(1.UWT)
(London Surrey Cycle Classic)
United Kingdom / 4 Abuztua
Edition: 8 (168.0 Km)
Winner:
VIVIANI Elia
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Elia Viviani
ITA
Tweets by @RideLondon
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
VIVIANI Elia
2018
ACKERMANN Pascal
2017
KRISTOFF Alexander
2016
BOONEN Tom
2015
DRUCKER Jean Pierre
2014
BLYTHE Adam
2013
DEMARE Arnaud
2011
CAVENDISH Mark
London
-
London
4 Abuztua
/ 168.00 kilometer / Hasiera: 14:10 / Helmuga: 18:00
Etapa irabazlea
:
03:46:15
VIVIANI Elia
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VIVIANI Elia
DQT
03:46:15
2.
BENNETT Sam
BOH
03:46:15
3.
MORKOV Michael
DQT
03:46:15
4.
STUYVEN Jasper
TFS
03:46:15
5.
JANSEN Amund Grøndahl
TJV
03:46:15
6.
NIZZOLO Giacomo
TDD
03:46:15
7.
KRISTOFF Alexander
UAD
03:46:15
8.
NAESEN Oliver
ALM
03:46:15
9.
DE BUYST Jasper
LTS
03:46:15
10.
HAYTER Ethan
NGBR
03:46:15
11.
HOFLAND Moreno
EF1
03:46:15
12.
IMPEY Daryl
MTS
03:46:15
13.
WALLS Matthew
NGBR
03:46:15
14.
KOCH Jonas
CPT
03:46:15
15.
COLBRELLI Sonny
TBM
03:46:15
16.
HALVORSEN Kristoffer
INS
03:46:15
17.
CIMOLAI Davide
ICA
03:46:15
18.
GIBBONS Ryan
TDD
03:46:15
19.
TRARIEUX Julien
DMP
03:46:15
20.
DUVAL Julien
ALM
03:46:15
13
Erretiratzeak
5.
SAGAN Juraj
BOH
DNF
24.
MOSCHETTI Matteo
TFS
DNF
25.
CLARKE William
TFS
DNF
64.
LIGTHART Pim
TDE
DNF
65.
PETIT Adrien
TDE
DNF
102.
GUARNIERI Jacopo
GFC
DNF
107.
VAUGRENARD Benoît
GFC
DNF
124.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNF
153.
EWAN Caleb
LTS
DNF
154.
FRISON Frederik
LTS
DNF
165.
THOMSON Jay Robert
TDD
DNF
171.
BRESCHEL Matti
EF1
DNF
195.
HAAS Nathan
TKA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika