Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour Down Under
2019
(2.1)
(Santos Women's Tour)
Australia / 10 Urtarrila - 13 Urtarrila
Edition: 4 (376.6 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Nairne
-
Stirling
12 Urtarrila
/ 104.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:01:07
BROWN Grace
Laisterketako Liderra
:
09:24:48
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BROWN Grace
MTS
03:01:07
2.
WINDER Ruth
TRE
03:01:09
3.
NEYLAN Rachel
03:01:09
4.
ELVIN Gracie
MTS
03:01:11
5.
SPRATT Amanda
MTS
03:01:11
6.
PATERNOSTER Letizia
TRE
03:01:11
7.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
RLW
03:01:14
8.
KENNEDY Lucy
MTS
03:01:16
9.
ROPER Emily
03:01:16
10.
JACKSON Alison
TIB
03:01:16
11.
GUNNING Jaime
ESWR
03:01:16
12.
ANDERSON Grace
NNZL
03:01:16
13.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
ASA
03:01:24
14.
STEPHENS Lauren
TIB
03:01:24
15.
HEATHER Taryn
ESWR
03:01:24
16.
KITCHEN Lauren
03:01:28
17.
SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena
SWA
03:01:28
18.
FISHER-BLACK Niamh
NNZL
03:01:28
19.
RAYNOLDS Matilda
ESWR
03:01:28
20.
PAINE Deborah
NNZL
03:01:28
3
Erretiratzeak
14.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CCC
DNF
42.
PRADERA BERNAL Jeidy
ASA
DNF
133.
PETTENON Jennifer
EHOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika