Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franēais
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Algarve em Bicicleta
2021
(2.Pro)
(Volta ao Algarve)
Portugal / 5 Maiatza - 9 Maiatza
Edition: 47 (775.8 Km)
Winner:
RODRIGUES Joćo
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Joćo Rodrigues
POR
Tweets by @VoltAlgarve
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
RODRIGUES Joćo
2020
EVENEPOEL Remco
2019
POGACAR Tadej
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
ROGLIC Primoz
2016
THOMAS Geraint
2015
THOMAS Geraint
2014
KWIATKOWSKI Michal
2013
MARTIN Tony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lagoa
-
Lagoa
8 Maiatza
/ 20.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:23:52
ASGREEN Kasper
Laisterketako Liderra
:
14:53:34
HAYTER Ethan
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ASGREEN Kasper
DQT
00:23:52
2.
REIS Rafael Ferreira
EFP
00:23:55
3.
THOMAS Benjamin
GFC
00:24:01
4.
GUERNALEC Thibault
ARK
00:24:11
5.
POLITT Nils
BOH
00:24:20
6.
OLIVEIRA Ivo
UAD
00:24:29
7.
GIBBONS Ryan
UAD
00:24:44
8.
LÓPEZ FUENTES Diego
EKP
00:24:45
9.
HAYTER Ethan
IGD
00:24:54
10.
RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
00:25:05
11.
RODRIGUES Joćo
W52
00:25:06
12.
DAVY Clement
GFC
00:25:08
13.
BRUNEL Alexys
GFC
00:25:08
14.
BOUET Maxime
ARK
00:25:10
15.
AZPARREN IRURZUN Xavier Mikel
EUS
00:25:15
16.
MESTRE Daniel
W52
00:25:15
17.
LOUVEL Matis
ARK
00:25:16
18.
ROSSKOPF Joey
RLY
00:25:19
19.
KÄMNA Lennard
BOH
00:25:20
20.
ACKERMANN Pascal
BOH
00:25:22
5
Erretiratzeak
2.
ARDILA ORDOŃEZ Andres Camilo
UAD
DNF
33.
BALLERINI Davide
DQT
DNS
146.
BOUDAT Thomas
ARK
DNS
171.
FIGUEIREDO Federico
EFP
DNS
185.
LAVERICK Joseph
HBA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d“Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika