Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Women's Tour
2022
(2.WWT)
(The Women's Tour)
United Kingdom / 6 Ekaina - 11 Ekaina
Edition: 8 (736.3 Km)
Winner:
LONGO BORGHINI Elisa
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Elisa Longo Borghini
ITA
Tweets by @thewomenstour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LONGO BORGHINI Elisa
2021
VOLLERING Demi
2019
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2018
LABECKI-RIVERA Coryn
2017
NIEWIADOMA Katarzyna
2016
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2015
BRENNAUER Lisa
2014
VOS Marianne
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Wrexham
-
Welshpool
9 Ekaina
/ 144.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:48:34
BROWN Grace
Laisterketako Liderra
:
12:39:11
BROWN Grace
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BROWN Grace
FDJ
03:48:34
2.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:00:00
3.
LONGO BORGHINI Elisa
TFS
00:00:00
4.
MARKUS Riejanne
JVW
00:00:10
5.
CHABBEY Elise
CSR
00:00:00
6.
MANLY Alexandra
BEX
00:00:00
7.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
SDW
00:00:00
8.
FAULKNER Kristen
BEX
00:00:36
9.
EWERS Veronica
TIB
00:00:00
10.
WIEBES Lorena
DSM
00:01:16
11.
NEUMANOVA Tereza
LIV
00:00:00
12.
MAJERUS Christine
SDW
00:00:00
13.
GUARISCHI Barbara
MOV
00:00:00
14.
ASENCIO Laura
WNT
00:00:00
15.
BERTIZZOLO Sofia
UAD
00:00:00
16.
LACH Marta
WNT
00:00:00
17.
BOSSUYT Shari
CSR
00:00:00
18.
GASKJENN Ingvild
HPU
00:00:00
19.
YSLAND Anne Dorthe
UXT
00:00:00
20.
COPPONI Clara
FDJ
00:00:00
8
Erretiratzeak
1.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
SDW
DNS
6.
REUSSER Marlen
SDW
DNF
26.
LE NET Marie
FDJ
DNS
32.
MARTIN MARTIN Sara
MOV
DNF
36.
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
MOV
DNF
53.
TACEY April
LEW
DNF
76.
SHAPIRA Omer
TIB
DNF
172.
BRAUßE Franziska
WNT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika