Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Alcudia - Port D' Alcudia
2022
(1.1)
(Trofeo Alcudia)
Spain / 27 Urtarrila
(173.2 Km)
Winner:
GIRMAY HAILU Biniam
2021
1992
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Biniam Girmay Hailu
ERI
Tweets by @ChallengeMca
Edizioak
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GIRMAY HAILU Biniam
2021
ANACONA Winner Anrew
2020
BUCHMANN Emanuel
2019
BUCHMANN Emanuel
2018
WELLENS Tim
2017
WELLENS Tim
2016
BRAMBILLA Gianluca
2015
CUMMINGS Stephen
2014
MEERSMAN Gianni
2013
HOWARD Leigh
Port d’Alcúdia
-
Port d’Alcúdia
27 Urtarrila
/ 173.20 kilometer / Hasiera: 11:50
Etapa irabazlea
:
03:50:48
GIRMAY HAILU Biniam
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIRMAY HAILU Biniam
IWG
03:50:48
2.
GIBBONS Ryan
UAD
00:00:00
3.
NIZZOLO Giacomo
ISN
00:00:00
4.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
00:00:00
5.
LOUVEL Matis
ARK
00:00:00
6.
MATTHEWS Michael
BEX
00:00:00
7.
ALLEGAERT Piet
COF
00:00:00
8.
ACKERMANN Pascal
UAD
00:00:00
9.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
00:00:00
10.
NAESEN Lawrence
ACT
00:00:00
11.
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
EUS
00:00:00
12.
BALLESTEROS Miguel Angel
EHE
00:00:00
13.
JAIME FERNANDEZ Alex
EKP
00:00:00
14.
MARTIN SANZ Gotzon
EUS
00:00:00
15.
TORRES BARCELO Albert
MOV
00:00:00
16.
HALLER Marco
BOH
00:00:00
17.
KAMP EGESTED Alexander
TFS
00:00:00
18.
GUGLIELMI Simon
ARK
00:00:00
19.
MAESTRI Mirco
EOK
00:00:00
20.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:00
32
Erretiratzeak
33.
PÖSTLBERGER Lukas
BOH
DNF
66.
JONES Taj
ISN
DNF
72.
SCHWARZMANN Michael
LTS
DNF
85.
BEWLEY Sam
BEX
DNF
101.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
108.
HUYS Laurens
IWG
DNF
118.
EGHOLM Jacob
TFS
DNF
133.
LEITAO Iúri
CJR
DNF
137.
ETXEBERRIA AZPILIKUETA Josu
CJR
DNF
198.
EDET Nicolas
ARK
DNF
210.
RUBIO HERNANDEZ Diego
BBH
DNF
230.
HESTERS Jules
SVB
DNF
233.
WEEMAES Sasha
SVB
DNF
237.
BENEDETTI Gabriele
DRA
DNF
238.
HOLTHER Trym Westgaard
DRA
DNF
245.
ZURITA Ricardo Alejandro
DRA
DNF
247.
BOONS Jente
BCY
DNF
251.
HOPPEZAK Vincent
BCY
DNF
254.
BÜCHLI Matthijs
BCY
DNF
255.
HAVIK Yoeri
BCY
DNF
266.
DECKERS Angel
MCT
DNF
268.
D'HEYGERE Gil
MCT
DNF
272.
VANDEVELDE Yentl
MCT
DNF
277.
GURRUTXAGA ETXEBERRIA Gaizka
JAX
DNF
280.
TORRES Edwin
JAX
DNF
284.
ARVANITOU Nikiforos
JAX
DNF
285.
CONTAL Louis
JAX
DNF
304.
MESA Santiago
MAN
DNF
305.
PEREZ Eduardo
MAN
DNF
312.
CARRETTA Riccardo
IWM
DNF
314.
DIGNANI Filippo
IWM
DNF
326.
ZAMBELLI Samuele
IWM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika