Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2020
(2.Pro)
Spain / 28 Uztaila - 1 Abuztua
Edition: 42 (797.0 Km)
Winner:
EVENEPOEL Remco
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Remco Evenepoel
BEL
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Gumiel de Izán
-
Roa de Duero
31 Uztaila
/ 164.00 kilometer / Hasiera: 12:45 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
03:51:19
BENNETT Sam
Laisterketako Liderra
:
15:26:35
EVENEPOEL Remco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
DQT
03:51:19
2.
DEMARE Arnaud
GFC
03:51:19
3.
NIZZOLO Giacomo
NTT
03:51:19
4.
CIMOLAI Davide
ISN
03:51:19
5.
TAMINIAUX Lionel
WVA
03:51:19
6.
GIRMAY HAILU Biniam
NDP
03:51:19
7.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
03:51:19
8.
LAAS Martin
BOH
03:51:19
9.
EDMONDSON Alexander
MTS
03:51:19
10.
ZABEL Rick
ISN
03:51:19
11.
ARANBURU DEBA Alex
AST
03:51:19
12.
FEDELI Alessandro
NDP
03:51:19
13.
HALLER Marco
TBM
03:51:19
14.
TRENTIN Matteo
CPT
03:51:19
15.
CARAPAZ Richard
INS
03:51:19
16.
LIETAER Eliot
WVA
03:51:19
17.
BENNETT George
TJV
03:51:19
18.
CANOLA Marco
GAZ
03:51:19
19.
EVENEPOEL Remco
DQT
03:51:19
20.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
MTS
03:51:19
1
Erretiratzeak
214.
AGIRRE EGAÑA Jon
EKP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika