Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Rwanda
2020
(2.1)
Rwanda / 23 Otsaila - 1 Martxoa
Edition: 12 (889.0 Km)
Winner:
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Natnael Tesfatsion Ocbit
ERI
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Huye
-
Rusizi
25 Otsaila
/ 142.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:47:39
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
Laisterketako Liderra
:
09:36:18
GIRMAY HAILU Biniam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
ANS
03:47:39
2.
GIRMAY HAILU Biniam
NDP
03:47:40
3.
MULUBERHAN Henok
NERI
03:47:48
4.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
03:47:50
5.
DÍAZ GALLEGO José Manuel
NDP
03:47:50
6.
SCHELLING Patrick
ISN
03:47:50
7.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
TSG
03:47:50
8.
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ANS
03:47:59
9.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ISN
03:48:07
10.
YEMANE Dawit
NERI
03:48:30
11.
GABBURO Davide
ANS
03:48:30
12.
HAILEMICHAEL Mulu Kinfe
NDP
03:48:33
13.
RAVANELLI Simone
ANS
03:48:41
14.
HOLLER Nikodemus
BAI
03:49:05
15.
LOZANO RIBA David
TNN
03:49:05
16.
ARERUYA Joseph
NRWA
03:49:10
17.
TAARAMAE Rein
TDE
03:49:12
18.
MUGISHA Moise
SAC
03:49:50
19.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
03:50:57
20.
MUNYANEZA Didier
BIG
03:51:01
3
Erretiratzeak
33.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ISN
DNS
125.
LEMOS Helvio Jamba
BSP
DNF
151.
EYOB Metkel
TSG
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika