Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Espańol
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Romandie
2021
(2.UWT)
Switzerland / 27 April - 2 Mei
Edition: 74 (682.9 Km)
Winner:
THOMAS Geraint
2019
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Geraint Thomas
WAL
Tweets by @TourDeRomandie
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 0 >
Oron
-
Oron
27 April
/ 4.05 kilometer / Start: 15:00 / Finish: 17:30
Etappewinnaar
:
05:26:00
DENNIS Rohan
Klassementleider
:
00:05:26
DENNIS Rohan
Soort etappe
:
Individuele Tijdrit
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DENNIS Rohan
IGD
05:26:00
2.
THOMAS Geraint
IGD
00:09:00
3.
PORTE Richie
IGD
00:09:00
4.
CAVAGNA Rémi
DQT
00:11:00
5.
BISSEGGER Stefan
EFN
00:11:00
6.
TRATNIK Jan
TBV
00:13:00
7.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
00:14:00
8.
HIRSCHI Marc
UAD
00:15:00
9.
GANNA Filippo
IGD
00:15:00
10.
CATTANEO Mattia
DQT
00:15:00
11.
KELDERMAN Wilco
BOH
00:16:00
12.
VAN WILDER Ilan
DSM
00:16:00
13.
KUSS Sepp
TJV
00:16:00
14.
KÜNG Stefan
GFC
00:17:00
15.
CORT NIELSEN Magnus
EFN
00:17:00
16.
BEVIN Patrick
ISN
00:18:00
17.
CERNY Josef
DQT
00:18:00
18.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
00:19:00
19.
LUTSENKO Alexey
AST
00:19:00
20.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
MOV
00:19:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken