Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Turul Romaniei
2022
(2.1)
Romania / 6 Iraila - 11 Iraila
Edition: 55 (835.3 Km)
Winner:
STEWART Mark
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mark Stewart
GBR
Tweets by @turulromaniei
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
STEWART Mark
2021
KACZMAREK Jakub
2020
GROSU Eduard Michael
2019
MOLENAAR Alex
2018
TVETCOV Serghei
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Cristian
-
Curtea de Argeș
10 Iraila
/ 209.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:06:55
OTRUBA Jakub
Laisterketako Liderra
:
16:56:20
STEWART Mark
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
OTRUBA Jakub
EKA
05:06:55
2.
STEWART Mark
BSC
00:00:00
3.
RAILEANU Cristian
NROU
00:00:00
4.
TESFATSION OCBIT Natnael
DRA
00:01:02
5.
BANASZEK Alan
MSP
00:00:00
6.
GINESTRA Lorenzo
IWM
00:00:00
7.
HEMING Miká
ATT
00:00:00
8.
SCHLEGEL Michal
CJR
00:00:00
9.
DIMA Emil
GTS
00:00:00
10.
KUKRLE Michael
EKA
00:00:00
11.
SINSCHEK Nils
ABC
00:00:00
12.
BARTA Jan
EKA
00:00:00
13.
REYES ORTEGA Aldemar
MED
00:00:00
14.
DE ROSSI Lucas
CGS
00:00:00
15.
ORAM James
BSC
00:00:00
16.
GUTIERREZ REVUELTA José Manuel
TNV
00:00:00
17.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
00:00:00
18.
BUDZINSKI Tomasz
MSP
00:00:00
19.
CEPEDA HÉRNANDEZ Jefferson Alveiro
CJR
00:00:00
20.
BROZYNA Piotr
MSP
00:00:00
5
Erretiratzeak
42.
REKITA Szymon
VOS
DNF
72.
DEMENTYEV Yegor
TNV
DNF
125.
LINO Julian
BAI
DNF
142.
MUDGWAY Luke
BSC
DNF
204.
BABAITA Dan-Mihai
NROU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika