Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Internazionale
2006
(2.1)
Italy / 21 Martxoa - 25 Martxoa
Edition: 6 (819.9 Km)
Winner:
CUNEGO Damiano (Ita)
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Damiano Cunego
ITA
Riccardo Ricco
ITA
Aleksandr Kuschynski
BLR
Vincenzo Nibali
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Carpi
-
Finale Emilia
24 Martxoa
/ 184.40 kilometer / Hasiera: 11:15
Etapa irabazlea
:
04:30:32
NAPOLITANO Danilo
(40.896 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:35:41
CUNEGO Damiano
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NAPOLITANO Danilo
LAM
04:30:32
2.
LANCASTER Brett
PAN
00:00:00
3.
FISCHER Murilo Antonio
NSM
00:00:00
4.
LORENZETTO Mirco
MRM
00:00:00
5.
HAUSSLER Heinrich
GST
00:00:00
6.
POLLACK Olaf
TMO
00:00:00
7.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
8.
JANIACZYK Blazej
AGC
00:00:00
9.
MARCATO Marco
AGC
00:00:00
10.
CHICCHI Francesco
QSI
00:00:00
11.
BOSSONI Paolo
TEN
00:00:00
12.
SZCZAWINSKI Krzysztof
FLM
00:00:00
13.
GEREMIA Gianluca
FLM
00:00:00
14.
LUHOVYY Roman
ODL
00:00:00
15.
FANELLI Ivan
AMO
00:00:00
16.
STALDER Florian
PHO
00:00:00
17.
KORFF André
TMO
00:00:00
18.
AERTS Mario
DVL
00:00:00
19.
GRISHKINE Oleg
NIC
00:00:00
20.
MARZOLI Samuele
LPR
00:00:00
7
Erretiratzeak
34.
DOCKX Bart
DVL
DNF
36.
GATES Nick
DVL
DNF
67.
TRENTIN Guido
SDV
DNF
130.
BOSISIO Gabriele
TEN
DNF
155.
BRUSON Simone
TUC
DNF
170.
ARREITUNANDIA QUINTERO Pedro
BAR
DNS
180.
CHADWICK Glen Alan
NIC
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika