Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2006
(2.1)
France / 31 Abuztua - 9 Iraila
Edition: 44 (1393.0 Km)
Winner:
DUENAS NEVADO Moises
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Moises Duenas Nevado
ESP
Bruno Neves
POR
Sergio Pardilla Bellon
ESP
1
Fans
ALEX ALEX2
Tweets by @tourdelavenir
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 3 >
Mont-Saint-Martin
-
Moyeuvre-Grande
2 Iraila
/ 144.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:24:52
DEKKERS Hans
(42.320 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
11:03:22
MONNERAIS Cyrille
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEKKERS Hans
AGR
03:24:52
2.
PICHOT Alexandre
BTL
00:00:00
3.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:00:00
4.
GÈNE Yohann
BTL
00:00:00
5.
STEURS Geert
NBEL
00:00:00
6.
NYBOE Haavard
NNOR
00:00:00
7.
MEDYANNIKOV Andrey
CAP
00:00:00
8.
AULAS Alexandre
A2R
00:00:00
9.
GALLEGO ARNAIZ Diego
VMC
00:00:00
10.
HOVELYNCK Kurt
JAC
00:00:00
11.
NEVES Bruno
NPOR
00:00:00
12.
VDOVINOV Vadim
CAP
00:00:00
13.
SOETENS Jan
JAR
00:00:00
14.
CARDOSO Andre Fernando S. Martins
NPOR
00:00:00
15.
KEINATH Nico
NGER
00:00:00
16.
LEEZER Tom
RB3
00:00:00
17.
LEVARLET Guillaume
NFRA
00:00:00
18.
KHATUNTSEV Alexander
ODM
00:00:00
19.
BOASSON HAGEN Edvald
NNOR
00:00:00
20.
PAKHTUSOV Anatoliy
NUKR
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika