Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grande Boucle féminine / Tour Cycliste féminin
2007
(2.2)
France / 20 Ekaina - 24 Ekaina
Edition: 15 (404.5 Km)
Winner:
COOKE Nicole
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Nicole Cooke
GBR
Priska Doppmann
SUI
Olena Andruk
UKR
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
POOLEY Emma
2008
SOEDER Christiane
2007
COOKE Nicole
2006
COOKE Nicole
2005
DOPPMANN Priska
2003
SOMARRIBA ARROLA Joane
2002
STAHURSKAYA Zinaida
2001
SOMARRIBA ARROLA Joane
2000
SOMARRIBA ARROLA Joane
1999
ZILIUTE Diana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
Etapa 5 >
Cauterets
-
Arreau
24 Ekaina
/ 67.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:40:05
DOPPMANN Priska
(26.986 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
11:52:32
COOKE Nicole
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DOPPMANN Priska
02:40:05
2.
COOKE Nicole
00:00:00
3.
POOLEY Emma
00:01:24
4.
MORENO Maria Isabel
00:01:56
5.
MUJIKA SARASKETA Ione
00:03:02
6.
THÜRIG Karin
00:03:46
7.
ANDRUK Olena
00:09:05
8.
SÖLLNER Birgit
00:09:05
9.
PIETERS Cindy
00:09:11
10.
POLIKEVICIUTE Rasa
00:11:54
11.
SLATER Tanja
00:12:14
12.
KETONEN Carina
00:15:10
13.
JOHANSSON Emma
00:15:36
14.
WERNER Laure
00:15:36
15.
JOSEFSSON Catrine
00:15:36
16.
GRAB Sarah
00:15:36
17.
STEFFEN Caroline
00:15:44
18.
BAZIRE Sonia
00:15:46
19.
SCHNIDER Pascale
00:15:52
20.
GAO Min
00:16:03
8
Erretiratzeak
0.
JEANNOT Emilie
DNF
0.
LIU Xin
DNS
0.
MANSVELD Debby
DNF
0.
MONCASSIN PRIME Cathy
DNF
0.
PASCUAL TORRECILLA Gema
DNF
0.
SANCHIS CHAFER Anna
DNF
0.
TIRADO MARQUEZ Silvia
DNF
0.
WU Yun Mei
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika