Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
2007
(2.1)
Germany / 24 Uztaila - 29 Uztaila
Edition: 20 (593.9 Km)
Winner:
ARNDT Judith
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Judith Arndt
GER
Judith Arndt
GER
Emma Pooley
GBR
Wang Fei
CHN
Tweets by @LottoLadiesTour
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MANLY Alexandra
2021
BRAND Lucinda
2019
HAMMES Kathrin
2018
BRENNAUER Lisa
2017
BRENNAUER Lisa
2016
CECCHINI Elena
2015
JOHANSSON Emma
2014
STEVENS Evelyn
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5a
|
5b
|
6
Etapa 6 >
Zeulenroda
-
Zeulenroda
29 Uztaila
/ 108.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:03:04
LJUNGSKOG Susanne
(35.626 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:42:40
ARNDT Judith
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LJUNGSKOG Susanne
FLX
03:03:04
2.
THÜRIG Karin
RLT
00:01:19
3.
BRODTKA-HENNIG Angela
TGH
00:02:33
4.
VALEN Anita
VVP
00:02:33
5.
DÜSTER Sarah
RLT
00:02:33
6.
OKI Miho
MGT
00:02:33
7.
DOPPMANN Priska
RLT
00:02:33
8.
ARNDT Judith
TMP
00:02:33
9.
VAN RIE An
AAD
00:02:33
10.
KIESANOWSKI Joanne
RLT
00:02:33
11.
MENG Lang
GPC
00:02:33
12.
NEBEN Amber
FLX
00:02:33
13.
RASMUSSEN Dorte Lohse
MGT
00:02:33
14.
SPRATT Amanda
NAUS
00:02:33
15.
STEURS Karen
AAD
00:02:33
16.
WROBEL - GÖHL Nina
NGER
00:02:33
17.
GRAUS Andrea
NUR
00:02:33
18.
VAN DEN BROECK Inge
AAD
00:02:33
19.
WANG Fei
GPC
00:02:33
20.
CANTELE Noemi
BCT
00:02:33
24
Erretiratzeak
4.
SOEDER Christiane
RLT
DNF
12.
BECKER Charlotte
NUR
DNF
14.
SCHLEICHER Regina
NUR
DNF
15.
STUMPF Claudia
NUR
DNF
24.
RHODES Alexis
TMP
DNF
32.
BRÄNDLI Nicole
BCT
DNF
35.
THÜRIG Andrea
BCT
DNF
36.
HOHL Jennifer
BCT
DNF
43.
SLAPPENDEL Iris
FLX
DNF
46.
VAN VEEN Suzanne
FLX
DNF
51.
GILMORE Rochelle
MGT
DNF
54.
ROMOLI Marina
MGT
DNF
62.
KLEINMANN Larissa
NGER
DNS
64.
SEIDEL Claudia
NGER
DNF
65.
BLUM Katharina
NGER
DNF
81.
GEBHARDT Elke
TGH
DNF
82.
BATES Nathalie
TGH
DNF
92.
LOANE Jocelyn
NAUS
DNF
123.
WALLAARD Jaccolien
VVP
DNF
126.
MACKIE Emma
VVP
DNF
134.
MAYER Rosmarie
TSW
DNF
141.
NOHLES Alexandra
DNF
144.
SCHEMMER Jana
DNF
156.
FISCHER Sabine
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika