Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida
2008
(2.1)
Spain / 4 Maart - 8 Maart
Edition: 28 (655.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(2)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Koldo Fernandez De Larrea
EUS
Julian Sanchez Pimienta
ESP
Tweets by @VueltaRM
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 3 >
Puerto Lumbreras
-
San Pedro del Pinatar
6 Maart
/ 146.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:31:08
HAEDO Juan José
(41.490 km/hr)
Klassementleider
:
12:49:33
PEREZ ARRIETA Aitor
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HAEDO Juan José
CSC
03:31:08
2.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
3.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
4.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
5.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ACA
00:00:00
6.
TRUSOV Nikolai
TCS
00:00:00
7.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:00
8.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
TCS
00:00:00
9.
KIRYIENKA Vasil
TCS
00:00:00
10.
GARCIA DAPENA David
KGZ
00:00:00
11.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
12.
ISASI FLORES Inaki
EUS
00:00:00
13.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:00
14.
GARZELLI Stefano
ASA
00:00:00
15.
MAYOZ ECHEVERRIA Iban
KGZ
00:00:00
16.
HERRADA LOPEZ José
GNM
00:00:00
17.
QUITERIO César Antunes
LSE
00:00:00
18.
COYOT Arnaud
GCE
00:00:00
19.
PETROV Evgeni
TCS
00:00:00
20.
CONTADOR VELASCO Alberto
AST
00:00:00
1
Uitvallers
61.
GIL PEREZ Koldo
LSE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken