Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2008
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 9 Otsaila - 17 Otsaila
Edition: 13 (1370.2 Km)
Winner:
IVANOV Ruslan
2007
2009
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ruslan Ivanov
MDA
Aurélien Clerc
SUI
Savini Filippo
ITA
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 7 >
Kuala Rompin
-
Kuantan
15 Otsaila
/ 126.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:52:56
USOV Alexandre
(43.920 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
26:36:10
DOCKER Mitchell
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
USOV Alexandre
ALM
02:52:56
2.
MALEKI Hassan
IAU
00:00:00
3.
MIYAZAWA Takashi
EQA
00:00:00
4.
CLERC Aurélien
BTL
00:00:00
5.
HINAULT Sébastien
C.A
00:00:00
6.
CORSINI Marco
NGC
00:00:00
7.
ROSSI Enrico
NGC
00:00:00
8.
DEMPSTER Zakkari
SAI
00:00:00
9.
WALKER Johnnie
SAI
00:00:00
10.
VANDENBERGH Stijn
ALM
00:00:00
11.
PARK Sean ho
SCT
00:00:00
12.
MANAN Anuar
L2A
00:00:00
13.
WILSON Matthew
TT1
00:00:00
14.
KOUDENTSOV Sergey
MPC
00:00:00
15.
TRUSOV Nikolai
TCS
00:00:00
16.
HOFBAUER Rolf
ITA
00:00:00
17.
MOURON DOLDAN Juan Francisco
KGZ
00:00:00
18.
HOFFMANN Erik
GNT
00:00:00
19.
SHIMIZU Miyataka
EQA
00:00:00
20.
TANG Wang Yip
NHKG
00:00:00
2
Erretiratzeak
113.
MAISTO Massimiliano
NGC
DNS
131.
CLARKE Simon
SAI
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika