Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland-Tour
2008
(PT)
(Deutschland Tour)
Germany / 29 Abuztua - 6 Iraila
Edition: 32 (1430.8 Km)
Winner:
GERDEMANN Linus
2007
2018
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Linus Gerdemann
GER
Löfkvist Thomas
SWE
Daniel Musiol
GER
Löfkvist Thomas
SWE
1
Fans
Tony S
Tweets by @DeineTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 5 >
Mainz
-
Winterberg
3 Iraila
/ 218.40 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
05:44:35
CIOLEK Gerald
Laisterketako Liderra
:
23:35:23
GERDEMANN Linus
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CIOLEK Gerald
THR
05:44:35
2.
BERTOGLIATI Rubens
SDV
00:00:00
3.
BERTAGNOLLI Leonardo
LIQ
00:00:00
4.
LÖFKVIST Thomas
THR
00:00:00
5.
FROHLINGER Johannes
GST
00:00:00
6.
VEIKKANEN Jussi
FDJ
00:00:00
7.
URAN URAN Rigoberto
GCE
00:00:00
8.
LOOSLI David
LAM
00:00:00
9.
GAVAZZI Francesco
LAM
00:00:00
10.
MONFORT Maxime
COF
00:00:00
11.
GERDEMANN Linus
THR
00:00:00
12.
CAUCCHIOLI Pietro
C.A
00:00:00
13.
LJUNGQVIST Marcus
CSC
00:00:00
14.
NOE' Andrea
LIQ
00:00:00
15.
NAVARRO GARCIA Daniel
AST
00:00:00
16.
ISASI FLORES Inaki
EUS
00:00:00
17.
OROZ UGALDE Juan Jose
EUS
00:00:00
18.
GOMEZ GOMEZ Angel
SDV
00:00:00
19.
RAST Grégory
AST
00:00:00
20.
BRAJKOVIC Janez
AST
00:00:00
12
Erretiratzeak
25.
CHARTEAU Anthony
GCE
DNS
28.
PERGET Mathieu
GCE
DNF
67.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
DNF
91.
HUSHOVD Thor
C.A
DNS
104.
CALZATI Sylvain
ALM
DNF
122.
BERNAUDEAU Giovanni
BTL
DNF
147.
PORTAL Sébastien
COF
DNF
154.
MÜLLER Martin
MRM
DNF
181.
DEN BAKKER Maarten
SKS
DNS
183.
WAGNER Robert
SKS
DNF
193.
POLLACK Olaf
VBG
DNF
196.
HUNGERBÜHLER Pascal
VBG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika