Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2009
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 24 Martxoa - 28 Martxoa
Edition: 9 (782.3 Km)
Winner:
CUNEGO Damiano
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Damiano Cunego
ITA
Damiano Cunego
ITA
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Robert Kiserlovski
CRO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Scandiano
-
Sassuolo
28 Martxoa
/ 178.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:19:41
EVANS Cadel
Laisterketako Liderra
:
18:48:10
CUNEGO Damiano
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EVANS Cadel
SIL
04:19:41
2.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:00
3.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:00:00
4.
PFANNBERGER Christian
KAT
00:00:00
5.
GIUNTI Massimo
MIE
00:00:00
6.
KISERLOVSKI Robert
AMI
00:00:00
7.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
SDA
00:00:04
8.
POSSONI Morris
THR
00:00:09
9.
POZZOVIVO Domenico
CSF
00:00:09
10.
CARUSO Giampaolo
FLM
00:00:09
11.
FINETTO Mauro
CSF
00:00:19
12.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:19
13.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:19
14.
SIUTSOU Kanstantsin
THR
00:00:19
15.
NIEMIEC Przemyslaw
MIE
00:00:19
16.
NOVEMBRINI Americo
HAD
00:00:23
17.
CANUTI Federico
CSF
00:00:25
18.
DE GREEF Francis
SIL
00:00:25
19.
KOLOBNEV Alexandr
SAX
00:00:28
20.
PIERFELICI Luca
ASA
00:00:28
76
Erretiratzeak
2.
AERTS Mario
SIL
DNF
3.
BRANDT Christophe
SIL
DNF
7.
VAN SUMMEREN Johan
SIL
DNF
12.
CAUCCHIOLI Pietro
LAM
DNF
15.
MARZANO Marco
LAM
DNF
16.
ZAGORODNIY Volodymyr
LAM
DNF
17.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
DNF
21.
CHICCHI Francesco
LIQ
DNF
23.
CORIONI Claudio
LIQ
DNF
28.
VANDBORG Brian
LIQ
DNF
36.
TRUSOV Nikolai
KAT
DNF
38.
NAPOLITANO Danilo
KAT
DNF
43.
CANCELLARA Fabian
SAX
DNS
44.
KLEMME Dominic
SAX
DNF
52.
HANSEN Adam
THR
DNF
53.
HENDERSON Gregory
THR
DNS
61.
CATTANEO Marco
LPR
DNF
62.
CUCINOTTA Claudio
LPR
DNF
63.
FERRARI Roberto
LPR
DNF
64.
GOLCER Jure
LPR
DNF
65.
LAGANA Sergio
LPR
DNF
67.
NEGRI Fabio
LPR
DNF
74.
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
BAR
DNF
75.
SCOGNAMIGLIO Carlo
BAR
DNS
78.
MERLO Michele
BAR
DNF
82.
FANTINI Alessandro
ASA
DNF
84.
MASCIARELLI Andrea
ASA
DNF
85.
MASCIARELLI Simone
ASA
DNF
97.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
DNF
101.
BERTAGNOLLI Leonardo
AMI
DNF
105.
RATTI Eddy
AMI
DNF
107.
KUNITSKI Andrei
AMI
DNF
111.
BERTOLINI Thomas
SDA
DNF
114.
CELLI Luca
SDA
DNF
115.
DE BONIS Francesco
SDA
DNF
116.
LODDO Alberto
SDA
DNF
117.
MOSER Leonardo
SDA
DNF
123.
GATTO Oscar
ISD
DNF
124.
STANNARD Ian
ISD
DNF
126.
BELKOV Maxim
ISD
DNF
127.
PRONI Alessandro
ISD
DNS
128.
SCARSELLI Leonardo
ISD
DNF
132.
FUMAGALLI Cristiano
FLM
DNF
133.
KAIRELIS Dainius
FLM
DNF
137.
ROSSI Enrico
FLM
DNF
138.
MASERATI Alessandro
FLM
DNF
142.
LAUSCHA Georg
ELK
DNF
143.
RADOCHLA Steffen
ELK
DNS
146.
SCHÖFFMANN Martin
ELK
DNF
147.
THURAU Bjorn
ELK
DNF
151.
HEBIK Martin
PSK
DNF
153.
BUCHACEK Tomas
PSK
DNF
156.
DANACIK Jakub
PSK
DNF
158.
KOZUBEK Stanislav
PSK
DNF
161.
CARVAJAL JARAMILLO Edwin
MIE
DNF
164.
TONDO Pierpaolo
MIE
DNF
166.
MUTO Pasquale
MIE
DNF
168.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
DNF
171.
METLUSHENKO Yuri
AMO
DNF
172.
STARCHYK Volodymyr
AMO
DNF
175.
NISSEN Sören
AMO
DNF
176.
GILIOLI Fabio
AMO
DNF
178.
BORISOV Vladislav
AMO
DNF
181.
HASANOVIC Esad
CZP
DNF
183.
TOROSANTUCCI Davide
CZP
DNF
186.
DER Zsolt
CZP
DNF
193.
KUMP Marko
ADR
DNF
195.
SIGNEGO Alessio
ADR
DNF
196.
SVAB Miha
ADR
DNS
197.
ZAGAR Jure
ADR
DNF
207.
EGGLI Tobias
HAD
DNF
208.
KEINATH Nico
HAD
DNF
214.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
DNF
215.
TERRENZIO Fabio
ASY
DNF
217.
AULAS Alexandre
ASY
DNF
218.
BROUSSE Paul
ASY
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika