Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Romandie
2009
(PT)
Switzerland / 28 Apirila - 3 Maiatza
Edition: 63 (579.4 Km)
Winner:
KREUZIGER Roman
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Roman Kreuziger
CZE
Grégory Rast
SUI
Laurens Ten Dam
NED
Roman Kreuziger
CZE
Tweets by @TourDeRomandie
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
La Chaux-de-Fonds
-
La Chaux-de-Fonds
30 Apirila
/ 161.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:56
FREIRE GOMEZ Oscar
(39.241 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
06:19:13
RAST Grégory
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
04:06:56
2.
RABON Frantisek
THR
00:00:00
3.
BAZAYEV Assan
AST
00:00:00
4.
KREUZIGER Roman
LIQ
00:00:00
5.
MARTIN Daniel
GRM
00:00:00
6.
BONO Matteo
LAM
00:00:00
7.
MOOS Alexandre
BMC
00:00:00
8.
BAK Lars Ytting
SAX
00:00:00
9.
VALJAVEC Tadej
ALM
00:00:00
10.
PETROV Evgeni
KAT
00:00:00
11.
MORABITO Steve
AST
00:00:00
12.
MEIER Christian
GRM
00:00:00
13.
MARTIN Tony
THR
00:00:00
14.
ROHREGGER Thomas
MRM
00:00:00
15.
BARRY Michael
THR
00:00:00
16.
KESSIAKOFF Fredrik
FUJ
00:00:00
17.
SØRENSEN Chris Anker
SAX
00:00:00
18.
KERN Christophe
COF
00:00:00
19.
SCHEIRLINCKX Staf
SIL
00:00:00
20.
WYSS Marcel
CTT
00:00:00
4
Erretiratzeak
102.
BINDI Emanuele
LAM
DNF
147.
PLIUSCHIN Alexandr
ALM
DNF
151.
FOTHEN Markus
MRM
DNF
185.
DE LA FUENTE RASILLA David
FUJ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika