Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel
2009
(2.1)
(La Méditerranéenne)
France / 11 Otsaila - 15 Otsaila
Edition: 36 (743.0 Km)
Winner:
SANCHEZ GIL Luis Leon
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Luis Leon Sanchez Gil
ESP
Yauheni Hutarovich
BLR
Mickaël Buffaz
FRA
Daniel Martin
IRL
Tweets by @Lamediterraneen
Edizioak
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
GRIVKO Andriy
2014
CUMMINGS Stephen
2013
LÖFKVIST Thomas
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
2011
MONCOUTIE David
2010
NOCENTINI Rinaldo
2009
SANCHEZ GIL Luis Leon
2008
BOTCHAROV Alexandre
2007
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2006
DESSEL Cyril
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Maubec-Coustellet
-
Istres
12 Otsaila
/ 133.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:33:16
ISTA Kevyn
Laisterketako Liderra
:
04:10:55
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ISTA Kevyn
AGR
01:33:16
2.
ENGOULVENT Jimmy
BCS
00:00:00
3.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
GCE
00:00:00
4.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
5.
BONNET William
BBO
00:00:00
6.
DOI Yukihiro
SKS
00:00:00
7.
CALLEGARIN Daniele
CZP
00:00:00
8.
VIERHOUTEN Aart
VAC
00:00:00
9.
ROSSI Enrico
FLM
00:00:00
10.
IMPEY Daryl
BAR
00:00:00
11.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
12.
DRUJON Mathieu
GCE
00:00:00
13.
GAUTIER Cyril
BBO
00:00:00
14.
PICHOT Alexandre
BBO
00:00:00
15.
WESTRA Lieuwe
VAC
00:00:00
16.
MONDORY Lloyd
ALM
00:00:00
17.
CAETHOVEN Steven
AGR
00:00:00
18.
LEQUATRE Geoffroy
AGR
00:00:00
19.
BEPPU Fumiyuki
SKS
00:00:00
20.
MORENO FERNANDEZ Daniel
GCE
00:00:00
3
Erretiratzeak
125.
LORIA Domenico
CZP
128.
COLETTA Gianluca
CZP
DSQ
151.
CASPER Jimmy
BCS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika