Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thailand
2010
(2.2)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Apirila - 6 Apirila
(938.1 Km)
Winner:
REIJNEN Kiel
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Kiel Reijnen
USA
1
Fans
Lyudmila Markelova
Tweets by @tour_2018
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nakhonphanom
-
Mukdaharn
4 Apirila
/ 207.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:04:39
MANAN Anuar
(40.830 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
13:21:55
REIJNEN Kiel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MANAN Anuar
NMAS
05:04:39
2.
REIJNEN Kiel
JBC
00:00:00
3.
SHALAMOV Vadim
NKAZ
00:00:00
4.
CANDELARIO Alexander
KBS
00:00:00
5.
KIRSIPUU Jaan
CKT
00:00:00
6.
ITAMI Kenji
BGT
00:00:00
7.
SUZUKI Yuzuru
SMN
00:00:00
8.
YOSHIDA Hayato
NJPN
00:00:00
9.
KAZANTSEV Kiril
PSN
00:00:00
10.
LE Van Duan
NVIE
00:00:00
11.
SAI-UDOMSIN Phuchong
NTHA
00:00:00
12.
DYMOVSKIKH Alexandr
NKAZ
00:00:00
13.
ANUAWAR Ahmad Haidar
MPC
00:00:00
14.
OJAVEE Mart
CKT
00:00:00
15.
MAI Nguyen Hung
NVIE
00:00:00
16.
LOCKE Deon
CKT
00:00:00
17.
YAMAMOTO Masamichi
BGT
00:00:00
18.
SHINAGAWA Masahiro
AIS
00:00:00
19.
BOONRATANATHANAKORN Turakit
NTHA
00:00:00
20.
TUGULDUR Tuulkhangai
NMGL
00:00:00
8
Erretiratzeak
11.
CORTEZ Nikko
DNF
12.
REYNANTE Lloyd Lucien
DNF
13.
OBOSA Ericson
DNF
35.
NATEGHI Saeed
VAK
DNF
85.
SAHBANA Agung Ali
DNF
102.
LAUGE Mike
DNF
135.
LOVELOCK Jonathan
MPC
DNF
241.
MALAXOV Yaroslav
NUZB
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika