Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Britain
2010
(2.1)
(Tour of Britain)
United Kingdom / 11 September - 18 September
Edition: 7 (1223.0 Km)
Winner:
ALBASINI Michael
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(8)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Michael Albasini
SUI
Tweets by @tourofbritain
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SERRANO Gonzalo
2021
VAN AERT Wout
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
BOOM Lars
2016
CUMMINGS Stephen
2015
BOASSON HAGEN Edvald
2014
VAN BAARLE Dylan
2013
WIGGINS Bradley
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 7 >
Bury St Edmunds
-
Colchester
17 September
/ 151.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:24:15
BOZIC Borut
Klassementleider
:
27:26:40
ALBASINI Michael
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOZIC Borut
VAC
03:24:15
2.
HENDERSON Gregory
SKY
00:00:00
3.
PORTE Richie
SAX
00:00:03
4.
DE NEGRI Pier Paolo
ISD
00:00:03
5.
DE KORT Koen
SKS
00:00:03
6.
MCEVOY Jonathan
MPT
00:00:03
7.
NEIRYNCK Stijn
TSV
00:00:03
8.
BLAIN Alexandre
EDR
00:00:06
9.
BAUER Jack
EDR
00:00:06
10.
DEMPSTER Zakkari
RCS
00:00:06
11.
FRAPPORTI Marco
COG
00:00:06
12.
MCNALLY Mark
SKT
00:00:06
13.
TENNANT Andrew
MPT
00:00:06
14.
HOOGERLAND Johnny
VAC
00:00:06
15.
TIMMER Albert
SKS
00:00:11
16.
WILLIAMS Peter
MPT
00:00:11
17.
GHYLLEBERT Pieter
SKT
00:00:11
18.
MEIER Christian
GRM
00:00:11
19.
PARTRIDGE Robert
EDR
00:00:11
20.
ALBASINI Michael
THR
00:00:11
4
Uitvallers
21.
CRAVEN Dan
RCS
DNF
36.
RASMUSSEN Alex
SAX
DNF
134.
LIGTHART Pim
VAC
DNF
143.
FAVILLI Elia
ISD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken