Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2010
(2.HC)
(Vuelta a Burgos)
Spain / 4 Abuztua - 8 Abuztua
Edition: 32 (657.3 Km)
Winner:
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Samuel Sanchez Gonzalez
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Villasana de Mena
-
Medina de Pomar
4 Abuztua
/ 143.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:34:03
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
Laisterketako Liderra
:
03:34:03
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
03:34:03
2.
MAES Nikolas
QST
00:00:00
3.
FEILLU Romain
VAC
00:00:00
4.
POZZATO Filippo
KAT
00:00:00
5.
MONTENEGRO Jorge Martin
ACA
00:00:00
6.
VIGANO Davide
SKY
00:00:00
7.
MATA Enrique
FOT
00:00:00
8.
WALKER Johnnie
FOT
00:00:00
9.
KRUIJSWIJK Steven
RAB
00:00:00
10.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
RAB
00:00:00
11.
FINETTO Mauro
LIQ
00:00:00
12.
DI PAOLO Francesco
ASA
00:00:00
13.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
00:00:00
14.
LOPEZ GARCIA David
GCE
00:00:00
15.
GARCIA DAPENA David
XAC
00:00:00
16.
NOE' Andrea
FLM
00:00:00
17.
VAN HECKE Preben
TSV
00:00:00
18.
SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José
ASA
00:00:00
19.
MARTINEZ ACEVEDO Serafin
XAC
00:00:00
20.
VANDEWALLE Kristof
TSV
00:00:00
1
Erretiratzeak
136.
MASERATI Alessandro
FLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika