Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2011
(2.2)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 5 Iraila - 10 Iraila
Edition: 9 (537.4 Km)
Winner:
POOLEY Emma
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Emma Pooley
GBR
Tweets by @tcfia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Vals les Bains
-
Le Teil
7 Iraila
/ 96.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:38:38
POOLEY Emma
Laisterketako Liderra
:
05:37:29
POOLEY Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POOLEY Emma
CWT
02:38:38
2.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
CWT
00:02:25
3.
MARTISOVA Julia
NRUS
00:02:25
4.
CECCHINI Elena
FCL
00:02:25
5.
HENRION Ludivine
NBEL
00:02:25
6.
FERRIER-BRUNEAU Christel
NFRA
00:02:25
7.
NOSTVOLD Lise Hafsö
NNOR
00:02:25
8.
MILLER Amanda
TCW
00:02:25
9.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
00:02:25
10.
BIANNIC Aude
NFRA
00:02:25
11.
PANKOVA Larisa
NRUS
00:02:25
12.
SLAPPENDEL Iris
CWT
00:07:33
13.
VERBEKE Grace
NBEL
00:07:33
14.
SUNDSTEDT Pia
00:07:33
15.
WILLIAMSON Catherine
00:07:33
16.
LAWS Sharon
CWT
00:07:33
17.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
DEB
00:07:33
18.
WAERSTAD Fröydis
NNOR
00:07:33
19.
KRASNIAK Julie
00:07:33
20.
RYAN Carla
CWT
00:07:33
4
Erretiratzeak
0.
LOZE Ludivine
DNF
95.
SCHAUSS Fabienne
GSD
DNF
112.
OLABERRIA DORRONSORO Leire
DEB
DNF
162.
WARE Victoria
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika