Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Ain - La route du progrès
2011
(2.1)
(Tour de l´Ain)
France / 9 Abuztua - 13 Abuztua
Edition: 23 (560.8 Km)
Winner:
MONCOUTIE David
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
David Moncoutie
FRA
2
Fans
Emanuel230
Ploegleider 7031
Tweets by @tourdelain
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTIN Guillaume
2021
STORER Michael
2020
ROGLIC Primoz
2019
PINOT Thibaut
2018
VICHOT Arthur
2017
PINOT Thibaut
2016
OOMEN Sam
2015
GENIEZ Alexandre
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
BARDET Romain
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Meximieux
-
Saint-Vulbas
10 Abuztua
/ 139.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:16:26
CASPER Jimmy
Laisterketako Liderra
:
03:20:59
KELDERMAN Wilco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CASPER Jimmy
SAU
03:16:26
2.
HARDY Romain
BSC
00:00:00
3.
CHAIGNEAU Robin
SKS
00:00:00
4.
IMPEY Daryl
APP
00:00:00
5.
BOVENHUIS Jasper
RB3
00:00:00
6.
LIGTHART Pim
VCD
00:00:00
7.
KNEISKY Morgan
RLM
00:00:00
8.
SOUPE Geoffrey
FDJ
00:00:00
9.
POELS Wouter
VCD
00:00:00
10.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
00:00:00
11.
GILBERT Martin
CSM
00:00:00
12.
BOIVIN Guillaume
CSM
00:00:00
13.
REIMER Martin
SKS
00:00:00
14.
REZA Kévin
EUC
00:00:00
15.
BAZAYEV Assan
AST
00:00:00
16.
DRUJON Mathieu
AUB
00:00:00
17.
TRONET Steven
RLM
00:00:00
18.
FAUCON Guillaume
AUB
00:00:00
19.
HUREL Tony
EUC
00:00:00
20.
KELDERMAN Wilco
RB3
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika