Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Méditerranéenne
2012
(2.1)
France / 9 Otsaila - 12 Otsaila
Edition: 39 (475.0 Km)
Winner:
TIERNAN-LOCKE Jonathan
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Sponsors
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jonathan Tiernan-Locke
GBR
Tweets by @Lamediterraneen
Edizioak
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
GRIVKO Andriy
2014
CUMMINGS Stephen
2013
LÖFKVIST Thomas
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
2011
MONCOUTIE David
2010
NOCENTINI Rinaldo
2009
SANCHEZ GIL Luis Leon
2008
BOTCHAROV Alexandre
2007
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2006
DESSEL Cyril
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Salon-de-Provence
-
Martigues
10 Otsaila
/ 136.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:10:40
KREDER Michel
Laisterketako Liderra
:
06:31:33
HUTAROVICH Yauheni
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KREDER Michel
GRM
03:10:40
2.
BOIVIN Guillaume
SPI
00:00:00
3.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
4.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
MOV
00:00:00
5.
KREDER Raymond
GRM
00:00:00
6.
NAPOLITANO Danilo
ASA
00:00:00
7.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
GRM
00:00:00
8.
GUARNIERI Jacopo
AST
00:00:00
9.
FORTIN Filippo
TT1
00:00:00
10.
GIRAUD Benjamin
LPM
00:00:00
11.
POULHIES Stéphane
SAU
00:00:00
12.
VAN GROEN Arnoud
ACC
00:00:00
13.
FEILLU Romain
VCD
00:00:00
14.
CHAVANEL Sébastien
EUC
00:00:00
15.
HINAULT Sébastien
ALM
00:00:00
16.
HARDY Romain
BSC
00:00:00
17.
ROBERTS Luke
STB
00:00:00
18.
MADRAZO RUIZ Ángel
MOV
00:00:00
19.
DOWNING Russel
EDR
00:00:00
20.
CASPER Jimmy
ALM
00:00:00
1
Erretiratzeak
160.
MARTINEZ Yannick
LPM
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika