Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2015
(2.UWT)
France / 7 Ekaina - 14 Ekaina
Edition: 67 (1213.0 Km)
Winner:
FROOME Christopher
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christopher Froome
GBR
2
Fans
Brian Hubeaux1
Roelof Davids
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 4 >
Anneyron - Porte de DrômArdèche
-
Sisteron
10 Ekaina
/ 228.00 kilometer / Hasiera: 11:20 / Helmuga: 17:10
Etapa irabazlea
:
05:30:53
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
13:31:30
DENNIS Rohan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
COF
05:30:53
2.
VAN GENECHTEN Jonas
IAM
00:00:00
3.
MEZGEC Luka
TGA
00:00:00
4.
BOASSON HAGEN Edvald
MTN
00:00:00
5.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:00:00
6.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:00
7.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:00
8.
BENOOT Tiesj
LTS
00:00:00
9.
REZA Kévin
FDJ
00:00:00
10.
HAAS Nathan
TCG
00:00:00
11.
THURAU Bjorn
BOA
00:00:00
12.
TANKINK Bram
TLJ
00:00:00
13.
BOUET Maxime
EQS
00:00:00
14.
VOSS Paul
BOA
00:00:00
15.
POELS Wouter
SKY
00:00:00
16.
PIMENTA COSTA MENDES José Joao
BOA
00:00:00
17.
VAN WINDEN Dennis
TLJ
00:00:00
18.
GAUTIER Cyril
EUC
00:00:00
19.
MCCARTHY Jay
TCS
00:00:00
20.
LIGTHART Pim
LTS
00:00:00
3
Erretiratzeak
63.
BOECKMANS Kris
LTS
DNF
143.
MODOLO Sacha
LAM
DNS
183.
GESCHKE Simon
TGA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika