Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2016
(2.1)
Taiwan / 6 Martxoa - 10 Martxoa
(631.8 Km)
Winner:
HUCKER Robbie
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Robbie Hucker
AUS
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nantou
-
Sun Moon Lake
9 Martxoa
/ 167.06 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:06
CLARKE William
Laisterketako Liderra
:
11:22:22
O'CONNOR Ben Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CLARKE William
DPC
04:06:06
2.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
00:00:00
3.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
4.
GIACOPPO Anthony
AIW
00:00:00
5.
PRADES Benjamín
UKO
00:00:00
6.
CANOLA Marco
UHC
00:00:00
7.
RAY Alexander
ILU
00:00:00
8.
SCHULTING Peter
PVC
00:00:00
9.
KARLSSON Jan Marcus Fåglum
TTB
00:00:00
10.
DOWNING Russel
JLT
00:00:00
11.
VAN DEN BERG Jim
PVC
00:00:00
12.
EASTER Griffin
ILU
00:00:00
13.
WETTERHALL Alexander
TTB
00:00:00
14.
GUARDIOLA Salvador
UKO
00:00:00
15.
BENETSEDER Josef
HAC
00:00:00
16.
VAN DER PLOEG Neil
AIW
00:00:00
17.
HIRAI Eiichi
UKO
00:00:00
18.
HUCKER Robbie
AIW
00:00:00
19.
KOLAHDOUZ HAGH Amir
PKY
00:00:00
20.
PALINI Andrea
SKD
00:00:00
5
Erretiratzeak
5.
SOHRABI Mehdi
TST
DNF
24.
SHUSHEMOIN Alexandre
V4E
DNF
41.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
61.
ISHIBASHI Manabu
NIP
DNF
195.
WU Po Hung
NTPE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika