Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2017
(2.1)
(The Maha Chakri Sirindhon's Cup Women's Tour of Thailand)
Thailand / 8 Apirila - 10 Apirila
(253.8 Km)
Winner:
SOMRACH Phetdarin
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Phetdarin Somrat
THA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BATRIYA Chaniporn
2020
MANEEPHAN Jutatip
2019
MANEEPHAN Jutatip
2018
ZABELINSKAYA Olga
2017
SOMRAT Phetdarin
2016
YANG Qianyu
2015
MENG Zhao Juan
2014
MENG Zhao Juan
2013
NGUYEN Thuy Dung
2012
LIU Xin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Chiang Mai
-
Chiang Mai
10 Apirila
/ 85.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:51:05
SOMRAT Phetdarin
Laisterketako Liderra
:
07:21:44
SOMRAT Phetdarin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOMRAT Phetdarin
02:51:05
2.
BJORNSRUD Miriam
HPU
00:00:36
3.
NGUYEN Thi That
NVIE
00:00:44
4.
LEUNG Wing Yee
NHKG
00:00:44
5.
KANEKO Hiromi
NJPN
00:00:50
6.
SALAMAT Marella Vanila
NPHI
00:03:00
7.
SAIFUTDINOVA Natalya
NKAZ
00:03:43
8.
JOHNSEN Ceclie Gotaas
HPU
00:03:43
9.
NUNTANA Supuksorn
00:03:43
10.
KASHIKI Sachiko
NJPN
00:03:43
11.
NONTASIN Chanpeng
00:03:46
12.
YOSHIKAWA Miho
NJPN
00:08:26
13.
POTAPOVA Faina
NKAZ
00:08:26
14.
UMUTZHANOVA Makhabbat
NKAZ
00:08:26
15.
TRAN Thi Tuyet Nuong
NVIE
00:08:26
16.
SOKOVNINA Natalya
NKAZ
00:11:05
17.
JANTUGANOVA Olga
NUZB
00:11:05
18.
NGUYEN Thi Thi
NVIE
00:11:05
19.
THITJAN Piyathida
NTHA
00:12:42
20.
SUHADA ZAINAL Nurul
NMAS
00:12:42
21
Erretiratzeak
2.
GASKJENN Ingvild
HPU
DNF
24.
SOPA Suthima
DNF
33.
LEUNG Hoi Wah
NHKG
OTL
45.
FUKUDA Sae
NJPN
DNF
62.
AHMAD JUMRY Nur Azrenna
NMAS
OTL
72.
ROMBAON Avegall
NPHI
OTL
73.
WONG Irish Mae
NPHI
OTL
82.
YAP Wendy
NSIN
OTL
83.
LIN Ethel Zhiyun
NSIN
DNS
95.
KESTHONGLANG Kanyarat
NTHA
OTL
102.
LIN Yi Ju
NTPE
DNF
103.
LI Chaiyun
NTPE
DNF
111.
BAYMETOVA Renata
NUZB
OTL
112.
BEZUGLOVA Alla
NUZB
OTL
114.
KOZIEVA Nafosat
NUZB
OTL
132.
SUTTITHAM Phatthiya
OTL
133.
SAISAMORN Apinya
OTL
134.
JUNTIMA Satinee
OTL
142.
MANEERATTANANON Piranun
OTL
143.
SORSA Chatklarw
OTL
144.
WAYUPHAK Waraporn
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika