Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Estonia
2017
(2.1)
Estonia / 26 Maiatza - 27 Maiatza
(384.0 Km)
Winner:
LAUK Karl Patrick
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Karl Patrick Lauk
EST
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Tallinn
-
Tartu
26 Maiatza
/ 211.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:26:54
LAUK Karl Patrick
Laisterketako Liderra
:
04:26:44
LAUK Karl Patrick
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LAUK Karl Patrick
NEST
04:26:54
2.
KANEPEJS Deins
RBR
00:00:00
3.
ANDERBERG Hampus
NSWE
00:00:00
4.
FRANCZAK Pawel
THU
00:00:00
5.
RÄIM Mihkel
NEST
00:00:18
6.
BOGDANOVICS Maris
RBR
00:00:18
7.
PRUUS Peeter
RBR
00:00:28
8.
VAHTRA Norman
NEST
00:00:45
9.
JOEAAR Gert
NEST
00:00:45
10.
PERON Andrea
TNN
00:00:47
11.
LAAS Martin
NEST
00:00:57
12.
WILSON Edvin
NSWE
00:01:16
13.
POLI Umberto
TNN
00:01:16
14.
AHLSTRAND Jonas
NSWE
00:01:16
15.
LUDVIGSSON Fredrik
NSWE
00:01:20
16.
KARALIOK Yauheni
MCC
00:04:33
17.
VALOGNES Quentin
TNN
00:04:33
18.
LIEPINS Emils
RBR
00:04:33
19.
LATON Eryk
THU
00:04:33
20.
DZERVUS Darijus
NLTU
00:04:33
6
Erretiratzeak
12.
BENHAMOUDA Mehdi
TNN
DNF
28.
RUBENIS Klavs
RBR
DNF
56.
JANKAUSKAS Matas
SIT
DNF
92.
GLIAUDELIS Aronas
NLTU
DNF
93.
VIDEIKA Airidas
NLTU
DNF
94.
TALACKA Lukas
NLTU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika