Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Palma
2017
(1.1)
(Trofeo Palma de Mallorca)
Spain / 29 Urtarrila
Edition: 51 (161.5 Km)
Winner:
MCLAY Daniel
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Mclay
GBR
Tweets by @ChallengeMca
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1980
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1956
1954
1952
1948
1947
1946
1942
1941
1940
1939
1935
1934
1932
1913
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
GREIPEL André
2020
MOSCHETTI Matteo
2019
KITTEL Marcel
2018
DEGENKOLB John
2017
MCLAY Daniel
2016
GREIPEL André
2015
PELUCCHI Matteo
2014
MODOLO Sacha
2013
DEHAES Kenny
Palma
-
Palma
29 Urtarrila
/ 161.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:43:31
MCLAY Daniel
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCLAY Daniel
FVC
03:43:31
2.
PELUCCHI Matteo
BOH
00:00:00
3.
BOUHANNI Nacer
COF
00:00:00
4.
GREIPEL André
LTS
00:00:00
5.
KREDER Raymond
RNL
00:00:00
6.
VERMELTFOORT Coen
RNL
00:00:00
7.
WISNIOWSKI Lukasz
SKY
00:00:00
8.
SANZ UNZUE Enrique
00:00:00
9.
KOCH Jonas
NGER
00:00:00
10.
PORSEV Alexander
GAZ
00:00:00
11.
TORRES BARCELO Albert
DCT
00:00:00
12.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
00:00:00
13.
HENNESSY Jacob
NGBR
00:00:00
14.
PAGE Dylan
CJR
00:00:00
15.
GEßNER Konrad
NGER
00:00:00
16.
LOOIJ André
RNL
00:00:00
17.
LÓPEZ PARADA Daniel
BUR
00:00:00
18.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
EUS
00:00:00
19.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
00:00:00
20.
LATHAM Christopher
NGBR
00:00:00
19
Erretiratzeak
50.
DE CLERCQ Bart
LTS
DNF
89.
BOUHANNI Rayane
COF
DNF
90.
CHETOUT Loïc
COF
DNF
147.
ROSON GARCIA Jaime
CJR
DNF
149.
ZABALA Josu
CJR
DNF
172.
SARABIA DIAZ Ignacio
DCT
DNF
173.
OBANDO BRENES Gregory
DCT
DNF
176.
MARQUEZ RAIGON Rafael
DCT
DNF
186.
MAS NICOLAU Gaspar
NCT
DNF
214.
ROJO Marcos
BUR
DNF
216.
CASTRILLO Raul
BUR
DNF
223.
RAMOS TICONA Basilio
BOL
DNF
225.
ZURITA Gilber
BOL
DNF
227.
MARTINEZ JIMENEZ Ivan
BOL
DNF
228.
RODRIGUEZ RECHE Sergio
BOL
DNF
250.
TERUEL ROVIRA Eloy
DNF
251.
VIEJO REDONDO José Daniel
DNF
265.
TENNANT Andrew
NGBR
DNF
270.
BURKE Steven
NGBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika